Wynajem telewizorów

Wynajem telewizorów LCD Warszawa

WYNAJEM TELEWIZORÓW

Wynajem telewizorów 42
Wynajem telewizorów 47
wynajem telewizorów 50
wynajem telewizorów 60

wynajem telewizorów

Rozmiary jakie posiadamy to 32″, 37″, 42″, 47″, 50″, 60″ monitorów LCD oraz LED. Telewizory są dostępne także w wersji FullHD oraz 4K

Transport  oferujemy naszym Klientom dostarczenie TV na miejsce wydarzenia. Modele 32″, 37″, 42″, 47″ dostarczamy i odbieramy w cenie 90 zł netto na terenie Warszawy. Ustawienie montaż/demontaż poprzez technika to kwota 120 zł netto.  Modele 50″ oraz 60″ wymagają instalacji przez minimum 2 osoby. Stąd koszt dostawy to 150 zł netto oraz obsługi technicznej 600 zł netto.

Instalacja następuję poprzez naszą ekipę techniczną. Sprzęt jest wnoszony ustawiany na solidnych stojakach gwarantujących bezpieczeństwo użytkowania. Podłączone jest zasilanie, ekran jest oczyszczany i konfigurowany do wnętrza w jakim stoi (jasność, kontrast).

Wyświetlane informacje na ekranie ustalane są z Klientem i może się to odbywać poprzez podłączenie urządzenia USB do TV odtwarzacza DVD lub BlueRay- w tym przypadku wyświetlany jest na każdym ekranie inny obraz lub ekrany mogą zostać spięte w sieć i pokazywać w tym samym momencie ten sam obraz z DVD, kamer wideo, komputera.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej specjalnej oferty promocyjnej, tylko w najbliższych dniach tak niskie ceny wynajmu. Szukasz „wynajem telewizorów” – dobrze trafiłeś. Doskonałe matryce LCD/plazmy najlepszych światowych marek, bez których nie powinna się odbyć żadna konferencja, seminarium czy event. Prowadzimy wynajem telewizorów lcd :).

Co dalej – jak zarezerwować telewizor? 

Kontaktujesz się z nami telefonicznie +48 720 340 340 lub mailowo : bok@onehd.pl. Podajesz datę na kiedy potrzebujesz telewizory oraz miejsce dostarczenia (o ile zamawiasz razem z transportem). Dostarczony sprzęt – telewizor oraz stojak jest wniesiony przez nas, rozłożony, a telewizor jest włączony. To wszystko. Umawiamy się na odbiór telewizora. Zobacz inną naszą stronę telewizory lcd wynajem. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej specjalnej oferty promocyjnej – ” Wynajem telewizorów” tylko w najbliższych dniach tak niskie ceny wynajmu. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem dotyczącym wynajmu telewizorów lcd. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu +48 722 340 340 lub poprzez kontakt na adres mailowy bok@onehd.pl. Warto zapamiętać wynajem telewizorów lcd to nasza specjalność. W ramach oferty, zapewniamy także transport wynajętego sprzętu pod wskazany adres, adresy. Jeżeli wykupiłeś opcję transportu telewizorów LCD, to cena ta obejmuje także montaż i instalację, podłączenie sprzętu.