Wynajem telewizorów lcd

 

Wynajem telewizorów LCD Warszawa

Monitory LCD/Plazmy/Telebimy Wynajem Warszawa

wynajem_telewizorow_lcdKażdy wypożyczany ekran, dostarczany jest w bezpiecznej skrzyni transportowej w zestawie z regulowanym statywem, który pozwala ustawić ekran w dowolnym miejscu i dostosować wysokość jego montażu w zależności od przeznaczenia. Do każdego TV dodajemy zestaw kabli, pilota, chinche, kabel HDMI. Na życzenie możemy dostarczyć wypożyczany sprzęt pod wskazany adres. Zobacz ceny pożyczenia telewizoraz LCD.

 

Wynajem telewizorów LCD Warszawa ceny

wynajem_telewizorow_32cale

 

Cennik wynajmu telewizorów 32 cale

Cennik wynajmu telewizorów 32 cale

Wynajem monitorów LCD 37'

Cennik wynajmu telewizorów LCD 37 cali

Cennik wynajmu monitorów LCD 37 cali

Wynajem telebimów Warszawa


wynajem tel

ewizorów lcd

Wynajem plazm 42 cale Warszawa oferta

Wynajem telebimów 42 cale Warszawa oferta

 

 

 

 

 

 

TELEWIZORY LTELEWIZORY LED wynajem

Telewizory LED wynajem


Doskonałe matryce LCD/plazmy najlepszych światowych marek, bez których nie powinna się odbyć żadna konferencja, seminarium czy event. Prowadzimy wynajem telewizorów lcd 🙂

Rozmiary jakie posiadamy to 32″, 37″ monitorów LCD oraz 42″ telewizorów plazmowych. Monitory LCD 37″ są urządzeniami, które mogą pracować w jakości Full HD.

Instalacja plazm następuję poprzez naszą ekipę techniczną. Sprzęt jest wnoszony ustawiany na solidnych stojakach gwarantujących bezpieczeństwo użytkowania. Podłączone jest zasilanie, ekran jest oczyszczany i konfigurowany do wnętrza w jakim stoi (jasność,kontrast). Wynajem telewizorów LCD.

Wyświetlane informacje na ekranie ustalane są z Klientem i może się to odbywać poprzez podłączenie do TV odtwarzacza DVD lub BlueRay- w tym przypadku wyświetlany jest na każdym ekranie inny obraz lub ekrany mogą zostać spięte w sieć i pokazywać w tym samym momencie ten sam obraz z DVD, kamer wideo, komputera.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej specjalnej oferty promocyjnej – ” Wynajem telewizorów LCD” tylko w najbliższych dniach tak niskie ceny wynajmu. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem dotyczącym wynajmu telewizorów lcd. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 722 340 340 lub poprzez kontakt na adres mailowy bok@onehd.pl. Warto zapamiętać wynajem telewizorów lcd to nasza specjalność. W ramach oferty, zapewniamy także transport wynajętego sprzętu pod wskazany adres, adresy. Jeżeli wykupiłeś opcję transportu telewizorów LCD, to cena ta obejmuje także montaż i instalację, podłączenie sprzętu. Więcej informacji możesz znaleść na stronie telewizory lcd wynajem