Telewizory LCD wynajem Warszawa

Telewizory LCD Wynajem

Każdy wypożyczany telewizor , dostarczany jest:
– w bezpiecznej skrzyni transportowej
 w zestawie jest statyw na kołach z regulowaną wysokością
dodajemy zestaw kabli, pilota, kabel HDMI
– istnieje możliwość podłączenia starego modelu komputera poprzez złącze VGA
– możemy  dostarczyć sprzęt pod wskazany adres


Telewizory LCD wynajem ceny!

Telewizory LCD wynajem

Telewizory LCD wynajem specyfikacja techniczna
Specyfikacja techniczna stojaka pod wynajmowany telewizor 

Wynajem telewizorów 50 LED_LCD

Wynajem telewizorów 60 LED_LCD

Wynajem telewizorów LCD oraz telewizorów LED Warszawa informacje

Doskonałe matryce LCD/plazmy najlepszych światowych marek, bez których nie powinna się odbyć żadna konferencja, seminarium czy event. Prowadzimy Telewizory LCD wynajem Warszawa 🙂

Rozmiary jakie posiadamy to  42″ telewizorów LCD z podświetleniem LED. Telewizory mogą pracować w jakości FullHD oraz posiadają złącze USB, pozwalające na podłączenie materiałów multimedialnych do telewizora. Urządzenie odtwarza wszystkie popularne formaty w tym mp4, mov, avi, jpg.

Instalacja plazm następuję poprzez naszą ekipę techniczną. Sprzęt jest wnoszony ustawiany na solidnych stojakach gwarantujących bezpieczeństwo użytkowania. Podłączone jest zasilanie, ekran jest oczyszczany i konfigurowany do wnętrza w jakim stoi (jasność, kontrast). Telewizory LCD wynajem Warszawa.

Wyświetlane informacje na ekranie ustalane są z Klientem i może się to odbywać poprzez podłączenie do TV odtwarzacza DVD lub BlueRay- w tym przypadku wyświetlany jest na każdym ekranie inny obraz lub ekrany mogą zostać spięte w sieć i pokazywać w tym samym momencie ten sam obraz z DVD, kamer wideo, komputera.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej specjalnej oferty promocyjnej – ” Telewizory LCD wynajem Warszawa” tylko w najbliższych dniach tak niskie ceny wynajmu. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem dotyczącym wynajmu telewizorów lcd. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 722 340 340 lub poprzez kontakt na adres mailowy bok@onehd.pl. Warto zapamiętać wynajem telewizorów lcd to nasza specjalność. W ramach oferty, zapewniamy także transport wynajętego sprzętu pod wskazany adres, adresy. Jeżeli wykupiłeś opcję transportu telewizorów LCD, to cena ta obejmuje także montaż i instalację, podłączenie sprzętu.

Zobacz inne wpisy Telewizory LCD Warszawa ;  Wynajem telewizorów LCD ; Telewizory LED wynajem Warszawa

Comments are closed.