Telewizory LCD wynajem Warszawa

telewizory lcd wynajem
Monitory LCD/Plazmy Wynajem Warszawa
Każdy wypożyczany telewizor , dostarczany jest:
- w bezpiecznej skrzyni transportowej
-
z regulowanym statywem
-
dodajemy zestaw kabli, pilota, kabel HDMI
- możemy dostarczyć pod wskazany adres


 

Wynajem telewizorów LCD 42″ ceny

wynajem telewizorów lcd warszawa 42"

 

Wynajem telewizorów LED 42″ ceny” ceny

wynajem telewizorów LED Warszawa 42" cale

Wynajem telewizorów LCD oraz LED Warszawa informacje

Doskonałe matryce LCD/plazmy najlepszych światowych marek, bez których nie powinna się odbyć żadna konferencja, seminarium czy event. Prowadzimy Telewizory LCD wynajem Warszawa :)

Rozmiary jakie posiadamy to 32″, 37″ monitorów LCD oraz 42″ telewizorów plazmowych. Monitory LCD 37″ są urządzeniami, które mogą pracować w jakości Full HD.

Instalacja plazm następuję poprzez naszą ekipę techniczną. Sprzęt jest wnoszony ustawiany na solidnych stojakach gwarantujących bezpieczeństwo użytkowania. Podłączone jest zasilanie, ekran jest oczyszczany i konfigurowany do wnętrza w jakim stoi (jasność,kontrast). Telewizory LCD wynajem Warszawa.

Wyświetlane informacje na ekranie ustalane są z Klientem i może się to odbywać poprzez podłączenie do TV odtwarzacza DVD lub BlueRay- w tym przypadku wyświetlany jest na każdym ekranie inny obraz lub ekrany mogą zostać spięte w sieć i pokazywać w tym samym momencie ten sam obraz z DVD, kamer wideo, komputera.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej specjalnej oferty promocyjnej – ” Telewizory LCD wynajem Warszawa” tylko w najbliższych dniach tak niskie ceny wynajmu. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem dotyczącym wynajmu plazm. Więcej informacji można uzyskać pod numerrem telefonu 722 340 340 lub poprzez kontakt na adres mailowy bok@onehd.pl. Warto zapamiętać wynajem telewizorów lcd to nasza specjalność.

Zobacz inne wpisy Telewizory LCD Warszawa ;  Wynajem telewizorów LCD

FacebookTwitterMore...

admin Wrzesień 20, 2012 sprzęt wynajem