Telewizory LCD wynajem Warszawa

Wynajem telewizorów Warszawa

 

Wynajem telewizorów 42″

wynajem telewizorów 42


Wynajem TV 47″

wynajem TV 47'


Wynajem telewizora 50″

Wynajem telewizora 50


Wynajem TV 55″

wynajem TV 55


Wynajem TV 60″”

wynajem TV 60


Telewizory LCD wynajem specyfikacja techniczna
Specyfikacja techniczna stojaka pod wynajmowany telewizor 

Wynajem telewizorów (TV) LCD oraz telewizorów LED Warszawa informacje

Doskonałe matryce LCD i LED najlepszych światowych marek, bez których nie powinna się odbyć żadna konferencja, seminarium czy event. Prowadzimy Telewizory LCD wynajem Warszawa 🙂

Rozmiary TV jakie posiadamy to telewizory  32′, 37″, 42″, 47″, 50″, 60″ telewizorów LCD  z podświetleniem LED. Telewizory mogą pracować w jakości FullHD oraz posiadają złącze USB, pozwalające na podłączenie materiałów multimedialnych do telewizora. Urządzenie odtwarza wszystkie popularne formaty w tym mp4, mov, avi, jpg.

Instalacja telewizora następuję poprzez naszą ekipę techniczną. Sprzęt jest wnoszony ustawiany na solidnych stojakach gwarantujących bezpieczeństwo użytkowania. Podłączone jest zasilanie, ekran jest oczyszczany i konfigurowany do wnętrza w jakim stoi (jasność, kontrast). Telewizory LCD wynajem Warszawa.

Wyświetlane informacje na ekranie ustalane są z Klientem i może się to odbywać poprzez podłączenie do TV pendrive USB lub odtwarzacza DVD lub BlueRay- w tym przypadku wyświetlany jest na każdym ekranie inny obraz lub ekrany mogą zostać spięte w sieć i pokazywać w tym samym momencie ten sam obraz z DVD, kamer wideo, komputera.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej specjalnej oferty promocyjnej – ” Telewizory LCD wynajem Warszawa” tylko w najbliższych dniach tak niskie ceny wynajmu. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem dotyczącym wynajmu telewizorów lcd. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu +48 722 340 340 lub poprzez kontakt na adres mailowy bok@onehd.pl. Warto zapamiętać wynajem telewizorów lcd to nasza specjalność. W ramach oferty, zapewniamy także transport wynajętego sprzętu pod wskazany adres, adresy. Jeżeli wykupiłeś opcję transportu telewizorów LCD, to cena ta obejmuje także montaż i instalację, podłączenie sprzętu.

Zobacz inne wpisy Telewizory LCD Warszawa ;  Wynajem telewizorów LCD ; Telewizory LED wynajem Warszawa

Comments are closed.