Telewizory LCD wynajem Warszawa

Monitory LCD/Plazmy/Telebimy Wynajem Warszawa

wynajem telewizorow lcd 195x300 Telewizory LCD wynajem WarszawaKażdy wypożyczany ekran, dostarczany jest w bezpiecznej skrzyni transportowej w zestawie z regulowanym statywem, który pozwala ustawić ekran w dowolnym miejscu i dostosować wysokość jego montażu w zależności od przeznaczenia. Do każdego TV dodajemy zestaw kabli, pilota, chinche, kabel HDMI. Na życzenie możemy dostarczyć wypożyczany sprzęt pod wskazany adres. Zobacz ceny pożyczenia telewizoraz LCD.

 Wynajem telewizorów LCD Warszawa ceny

wynajem telewizorow 32cale 300x217 Telewizory LCD wynajem Warszawa

oferta wynajmu telewizorow 32 cale Telewizory LCD wynajem Warszawa

Cennik wynajmu telewizorów 32 cale

wynajem monitorow lcd 37 cali e1354917224443 Telewizory LCD wynajem Warszawa

oferta37 cali Telewizory LCD wynajem Warszawa

Cennik wynajmu monitorów LCD 37 cali

wynajem telebimow warszawa e1354917895563 Telewizory LCD wynajem Warszawa


wynajem telewizorów lcd

Wynajem telebimow 42 cale oferta Telewizory LCD wynajem Warszawa

Wynajem telebimów 42 cale Warszawa oferta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doskonałe matryce LCD/plazmy najlepszych światowych marek, bez których nie powinna się odbyć żadna konferencja, seminarium czy event. Prowadzimy Telewizory LCD wynajem Warszawa :)

Rozmiary jakie posiadamy to 32″, 37″ monitorów LCD oraz 42″ telewizorów plazmowych. Monitory LCD 37″ są urządzeniami, które mogą pracować w jakości Full HD.

Instalacja plazm następuję poprzez naszą ekipę techniczną. Sprzęt jest wnoszony ustawiany na solidnych stojakach gwarantujących bezpieczeństwo użytkowania. Podłączone jest zasilanie, ekran jest oczyszczany i konfigurowany do wnętrza w jakim stoi (jasność,kontrast). Telewizory LCD wynajem Warszawa.

Wyświetlane informacje na ekranie ustalane są z Klientem i może się to odbywać poprzez podłączenie do TV odtwarzacza DVD lub BlueRay- w tym przypadku wyświetlany jest na każdym ekranie inny obraz lub ekrany mogą zostać spięte w sieć i pokazywać w tym samym momencie ten sam obraz z DVD, kamer wideo, komputera.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej specjalnej oferty promocyjnej – ” Telewizory LCD wynajem Warszawa” tylko w najbliższych dniach tak niskie ceny wynajmu. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem dotyczącym wynajmu plazm. Więcej informacji można uzyskać pod numerrem telefonu 722 340 340 lub poprzez kontakt na adres mailowy bok@onehd.pl. Warto zapamiętać wynajem telewizorów lcd to nasza specjalność.

Zobacz inne wpisy Telewizory LCD Warszawa ;  Wynajem telewizorów LCD

FacebookTwitterMore...

admin Wrzesień 20, 2012 Bez kategorii