Transmisje online Warszawa kompleksowa realizacja

transmisje online warszawa

Możesz zdecydowanie powiększyć zasięg  swoich wydarzeń nawet o tysiące osób oglądających streaming w dowolnym miejscu na świecie. Streaming HD realizujemy profesjonalne  z kilku kamer. Transmisje online Warszawa kompleksowa realizacja.

transmisje internetowe

High Definition rozwiązanie dostępne dla transmisji internetowych
Firmy z całej Polski wykorzystują nasze transmisje w jakości HD do zwiększania zasięgu swoich wydarzeń co przekłada się na konkretne korzyści. Klient otrzymuje transmisję internetową w jakości HD i/ lub zamawia montaż nagranego materiału. Teraz Twoje transmisje na żywo są na ekranie komputera 🙂
transmisje

Kilka kamer miksowanych na żywo
Posiadamy kamery pracujące w jakości  HD (1920×1080), dodatkowo dysponujemy doświadczonym zespołem operatorów oraz  doskonałym cyfrowym mikserem video – oferujemy realizację dopasowaną do charakteru wydarzenia!

transmisje online

Kilkadziesiąt tysięcy osób na całym świecie może to widzieć
Współpracujemy z głównymi dostawcami usług streamingowych w Polsce i na świecie oferujących niezawodny hosting video oraz posiadających kilkadziesiąt  serwerowni rozproszonych w całej Europie. Uruchomiliśmy własne autorskie rozwiązanie CDN, zapewniające praktycznie nieograniczoną ilość odbiorców.

płatne transmisje internetowe


Dostęp bezpłatny lub za opłatą
Transmisja może być dostępna publicznie dla wszystkich lub też za opłatą uiszczaną SMS-em lub poprzez system PayPal.

personal-branding_transmije_internetowe Branding transmisji
Funkcjonalność naszego oprogramowania pozwala dowolnie przeprowadzić branding transmisji. Jesteśmy w stanie dopasować wizualnie do Twoich potrzeb transmisje internetowe, zaczynając od tekstu na belce playera, przez grafiki wyświetlane w playerze przed transmisją, linki, Twój logotyp, prezentacje, podkład muzyczny a kończąc na “włożeniu” playera w layout identyfikujący się z transmitowanym wydarzeniem.

transmisje na żywo na iphona

Streaming na smartphony: Android, iOS, Blackberry
Tak jest to możliwe. Streamingowany materiał video może odbierać każdy kto nie tylko jest w zasięgu komputera, ale także osoby będą w podróży, poza biurem, pracujące w „terenie”. Przygotowujemy obecnie każdą formę transmisji internetowej , przygotowujemy właściwe kody embed i osadzamy je na naszej stronie internetowej lub przekazujemy osobie, która administruje Waszą stroną internetową.

transmisje_online_Warszawa

Montaż wideo i postprodukcja
Transmitowany  materiał wideo zawsze jest nagrywany i może być materiałem archiwalnym udostępnionym na stronach internetowych już po zakończeniu wydarzenia. Zawsze rejestrujemy materiał w jakości HD i w takiej też formie możemy udostępnić Wam.

facebook_transmisje online Warszawa realizacja

Transmisja Online na Facebooku
Odtwarzacz video można umieścić na fanpage na Facebooku i dzięki temu zwiększyć liczbę fanów i oglądających. 


Przykładowe realizacje transmisji internetowych

Zastosowania:

  • Transmisje Internetowe Konferencji
  • Transmisje online Webinarów
  • Transmisje Internetowe Szkoleń
  • Transmisje live Koncertów
  • Streaming Zawodów Sportowych
  • Transmisje online Wydarzeń Rządowych
  • Transmisje live Walnych Zgromadzeń Akcjonariuszy (WZA)
  • Transmisje na żywo Konferencji Prasowych
  • Transmisje na żywo Premier Produktów

transmisje online warszawa