STREAMING HD

streaming online

Zwiększ zasięg swoich wydarzeń nawet o tysiące osób oglądających transmisje online w dowolnym miejscu na świecie. Streaming HD realizujemy profesjonalne  z kilku kamer. 

transmisje internetowe HD

JAKOŚĆ FULL HD
Firmy z całej Polski wykorzystują nasze transmisje w jakości HD do zwiększania zasięgu swoich wydarzeń co przekłada się na konkretne korzyści. Klient otrzymuje transmisję w jakości HD i/ lub zamawia montaż nagranego materiału. Teraz każdy szczegół transmisji na żywo na ekranie komputera 🙂
transmisje live

NAWET 8 KAMER 
Dysponujemy kamerami jakości HD (1920×1080), doświadczonym zespołem operatorów oraz  doskonałym cyfrowym mikserem video – oferujemy realizację dopasowaną do charakteru wydarzenia!

transmisje online

OGROMNA ILOŚĆ ODBIORCÓW
Posiadamy własne serwery streamingowe, pozwalające na błyskawiczną konfigurację i start streamingu. Podczas większych realizacji posiłkujemy się autorskim rozwiązaniem opartym o CDN zapewniającym brak górnej liczby odbiorców. 

transmisje_internetowe_konferencji_warszawa

SYSTEM PŁATNOŚCI
Transmisja może być dostępna publicznie dla wszystkich lub też za opłatą uiszczaną SMS-em lub poprzez system PayPal.

personal-branding_transmije_internetoweDEDYKOWANY ODTWARZACZ
Dzięki szerokiej funkcjonalności naszego oprogramowania, jesteśmy w stanie dopasować wizualnie do Twoich potrzeb transmisje internetowe, zaczynając od tekstu na belce playera, przez grafiki wyświetlane w playerze przed transmisją, linki, Twój logotyp, prezentacje, podkład muzyczny a kończąc na “włożeniu” playera w layout identyfikujący się z transmitowanym wydarzeniem.

transmisje na żywo na iphona

TRANSMISJA MOBILNA  Android, iOS, Blackberry
Stream-ingowany materiał video może odbierać każdy kto nie tylko jest w zasięgu komputera, ale także osoby będą w podróży, poza biurem. Przygotowujemy obecnie każdą formę transmisji internetowej , przygotowujemy gotowe kody embed do osadzenia na naszej lub Waszej stronie www.

transmisje_online_Warszawa

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FILMOWA I FOTGORAFICZNA
Transmitowany  materiał wideo zawsze jest nagrywany i może być materiałem archiwalnym udostępnionym na stronach internetowych już po zakończeniu wydarzenia. Zawsze rejestrujemy materiał w jakości HD i w takiej też formie możemy udostępnić Wam.

facebook_transmisje_internetowe

TRANSMISJE NA FACEBOOK
Odtwarzacz video można umieścić na fanpage na Facebooku i dzięki temu zwiększyć liczbę fanów i oglądających. 

statystyki_transmisje_liveSTATYSTYKI 
Po zakończeniu transmisji masz wgląd w pełne statystyki, możesz więc przeanalizować ilość oglądających osób, godziny największego zainteresowania transmisją internetową, a nawet lokalizację odbiorców (miasta, regiony) w oparciu o innowacyjny system GEO IP.


archiwizacja streamingARCHIWUM
Błyskawiczne przekazanie zarejestrowanego materiału filmowego od razu po zakończeniu transmisji internetowej. Materiał jest dostępny dla Klienta do ściągnięcia z serwera przez ustalony okres czasu.


Przykładowe realizacje transmisji internetowych

Zastosowania:

streaming