Bezprzewodowa transmisja obrazu i dźwięku

Kamerowe systemy mobilne

Cyfrowy, bezprzewodowy, mobilny system transmisji obrazu i dźwięku


transmisja bezprzewodowaBezprzewodowa transmisja obrazu
to w naszym przypadku aż 4 zestawy mobilne.  Urządzenia te pozwalają w sposób cyfrowy przesyłać obraz oraz dźwięk pomiędzy urządzeniami nadawczymi takimi jak kamery, odtwarzacze DVD, komputery, a odbiornikami takimi jak telewizory/ekrany LCD , rzutniki multimedialne. Urządzenia te pozwalają uniknąć połączeń kablowych oraz zapewniają dotarcie z sygnałem wideo do miejsc do których doprowadzenie przewodów jest utrudnione organizacyjnie (ściany, otwarte przestrzenie).

Transmisja obrazu Dysponujemy także cyfrowym zestawem dla kamer mobilnych. lub pojazdu będącego w ruchu. Specjalny dodatkowy zestaw zasilany z baterii kamery pozwala na realizację zdjęć w “terenie” oraz przesył obrazu i dźwięku drogą radiową do reżyserki, a następnie na ekrany lub materiał może być poddawany montażowi online. Zestaw ten działa w terenie do 300m i w sposób bardzo wygodny może być montowany na kamerze. System zapewnia realizację pełnego obrazu PAL w rozdzielczości DVD 720×576 oraz prędkość przesyłu 25 kl/s. Całości dopełnia 128 bitowe zabezpieczenie przed ingerencją osób trzecich w przesyłany materiał.

Bezprzewodowa transmisja obrazu i dźwieku Cennik wynajmu

Bezprzewodowa transmisja obrazu

Realizacja procesu wynajmu bezprzewodowych urządzeń odbywa się na podstawie zgłoszenia mailowego. Następnie my potwierdzamy dostępność sprzętu. Przygotowujemy dla Wynajmującego fakturę Vat Proforma, następnie umawiamy się na odbiór. Jak się rozliczamy ? Na podstawie ilości dni podczas których korzystaliście z naszego sprzętu.

Bezprzewodowa transmisja 

Do czego można wykorzystać nasze zestawy mobilne :