Szczegóły projektu

fotografia eventowa

Najnowsze realizacje

Oddział firmy

Adres: Lublin, ul. Zachodnia 1/30 Telefon : (+48) 722 340 340 Telefon biuro: (+48) 81 524 16 32 E-mail: bok@onehd.pl Godziny pracy: 10.00-17.00

Zdjęcia z pokazów mody

XI Gala Moda & Styl Bestseller Group

W warszawskim hotelu Sheraton odbyła się XI Gala Moda&Styl. Firma nasza na zlecenie wydawcy Moda & Styl Bestseller Group realizowała zdjęcia z pokazów mody  jak również materiał filmowy, który jest udostępniany większości mediów w Polsce. Dodatkowo prowadziliśmy przekaz obrazu na żywo zebranej na sali widowni.
Zainteresowanie imprezą było ogromne, podobnie jak poprzednią, czerwcową Galą – sala Hotelu Sheraton z trudem pomieściła wszystkich gości oraz fotoreporterów. Na pokazanie pojawili się ludzie związani z branżą mody, a także przedstawiciele biznesu, dyplomacji, kultury, rozrywki i mediów. Wszyscy oni mieli okazję podziwiać pokazy efektownych kolekcji.

Zdjęcia z pokazów mody realizacja

Miejsce realizacji: Hotel Sheraton
Czas realizacji materiału: 1 dzień
Zdjęcia wykonano : Canon EOS 5D Mark II
Obiektywy : 24-70 f/2.8 70-200 f/2.8
Obróbka zdjęć: Adobe Lightroom
Technika : RAW
Pliki wynikowe :jpg

Najtrudniej było być zawsze na środku 🙂 wybiegu. Cała masa fotografów, stacje telewizyjne oraz publika dla której już nie starczyło miejsc siedzących powodowała iż bardzo trudno było zadbać o idealne warunki pracy. Niemniej praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka oraz pewna przychylność organizatorów spowodowały iż udało nam się zrealizować reportaż fotograficzny z pokazów mody na naprawdę wysokim poziomie. Jeżeli interesuje Was kompleksowa obsługa filmowanie pokazów mody i fotografia reportażowa z pokazów mody zapraszamy do kontaktu z nami- przygotujemy naprawdę wyjątkową ofertę.