Szczegóły projektu

realizacja wizji, streaming

Najnowsze realizacje

Oddział firmy

Adres: Lublin, ul. Zachodnia 1/30 Telefon : (+48) 722 340 340 Telefon biuro: (+48) 81 524 16 32 E-mail: bok@onehd.pl Godziny pracy: 10.00-17.00

UOKIK transmisja internetowa

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów

Transmisja w Internecie UOKiK Skuteczniejsza ochrona konkurencji – Propozycje zmian w prawie. Transmisja internetowa odbyła się w Lubelskim Hotelu Mercury. Realizowana była przez 4 kamery w jakości HD i transmitowana w dwóch wersjach językowych. Całość materiału wideo była transmitowana w odtwarzaczu posiadającym możliwość przełączania się pomiędzy wersjami językowymi bez konieczności przeładowywania strony czy też odtwarzacza.
Transmisja w internecie skrót!

Transmisja w internecie realizacja 

Realizowaliśmy tą transmisję w internecie wykorzystując całą masę sprzętu dodatkowego. Przede wszystkim użyliśmy do realizacji 4 kamer rejestrujących w jakości fullHD (1920×1080). Obraz z kamer był importowany do miksera obrazu Blackmagic ATEM 1E. Dźwięk był odbierany od zespołu dźwiękowców i niezależnie importowany na kilku ścieżkach do naszego miksera dźwiękowego. Następnie odbiorcy mogli oglądać przebieg konferencji równocześnie mając możliwość przełączania się pomiędzy różnymi wersjami językowymi bez konieczności przeładowywania strony. W związku z tym iż Klient nasz oczekiwał przekazania materiału w ciągu 48 godzin po zakończeniu transmisji wykorzystaliśmy nagrywarkę firmy Blackmagic do rejestracji przebiegu konferencji wraz z 8 ścieżkami językowymi. Następnie tuż po wykonaniu nagrania byliśmy gotowi do przekazania materiałów od razu Klientowi. Niemniej Klient oczekiwał pocięcia materiału na poszczególne wypowiedzi prelegentów celem publikacji w na stronach Internetowych. Tak też się stało. Przedstawiamy oczywiście tylko wycinek – jedną wypowiedź prelegentów – tak aby zobrazować Państwu jak wygląda tego typu realizacja.