Szczegóły projektu

realizacja wizji, streaming

Najnowsze realizacje

Oddział firmy

Adres: Lublin, ul. Zachodnia 1/30 Telefon : (+48) 722 340 340 Telefon biuro: (+48) 81 524 16 32 E-mail: bok@onehd.pl Godziny pracy: 10.00-17.00

Łukasz Jemioł
FASHION SHOW

TRANSMISJA ONLINE NA YOUTUBE

W Warszawie odbył się pokaz Łukasza Jemioła. Równocześnie realizowana była transmisja online na YouTube. Na prezentację jego kolekcji PREMIUM FW 2015/16 przyszła plejada gwiazd – miedzy innymi Dorota Czaja, Agnieszka Jastrzębska, Ilona Felicjańska, Tomasz Jacyków, Maffashion, Magdalena Schejbal, Kasia Sowińska, Kasia Warnke, Jessica Mercedes itd itd…. To wydarzenie szczególne, bo projektant obchodzi 10-lecie swojej pracy. Łukasz zaczynał w 2005 roku. Obchodzi w tym roku 10-lecie pracy. Na warszawskim Służewcu zorganizował swój jubileusz, na który przyszło ponad zaproszonych prawie 1100 osób. Jedną z gwiazd była Magda Gessler, która na projektanta przygotował tort w kształcie sukienki.

Transmisja online na YouTube zgromadziła całkiem sporą widownię, która oglądała pokaz na żywo. Osoby, które nie zdążyły lub na ten wieczór miały inne plany, mogły zapoznać się z transmisja online na Youtube, która w formie filmu już czekała na nich na kanale YouTube Łukasza Jemioła.

Transmisja online na YouTube odbywała się z Toru Wyścigowego na Warszawskim Służewcu. Korzystaliśmy z dwóch łączy internetowych:

  • głównego – dostarczonego przez organizatora łącze symetryczne 20mbs
  • zapasowego działającego w oparciu o kilka modemów LTE różnych sieci – czyli tzw. bonding.
  • w celu uzyskania wysokiej jakości obrazu kodowanie następowało poprzez urządzenie, a nie oprogramowanie.

Kamery z jakich korzystaliśmy to:

Sony PMW 300k1 – 3 szt;
Sony PMW 300k2 – 1 szt.
Równocześnie odbywała się realizacja wizji dla ekipy zlokalizowanej na backstage.