Szczegóły projektu

realizacja wizji, streaming

Najnowsze realizacje

Oddział firmy

Adres: Lublin, ul. Zachodnia 1/30 Telefon : (+48) 722 340 340 Telefon biuro: (+48) 81 524 16 32 E-mail: bok@onehd.pl Godziny pracy: 10.00-17.00

Transmisja internetowa UOKiK

TRANSMISJA NA ŻYWO WARSZAWA

Spotkanie było okazją do rozmowy o rządowym projekcie ustawy o prawach konsumenta, którego celem jest wdrożenie do polskiej struktury prawnej regulacji unijnych, a także usystematyzowanie i zintegrowanie przepisów za jakość rzeczy sprzedanej. Nowy porządek nie tylko ujednolica poziom ochrony konsumentów w całej UE, ale również reformuje krajowe prawo sprzedaży w rozległym zakresie. Transmisja na żywo Warszawa dla UOKiK to cykl informacyjny realizowany przy współpracy z oneHD. Uczestnicy konferencji dyskutowali nad praktycznym wymiarem nowych przepisów, które z jednej strony przyznają konsumentom więcej praw, z drugiej zaś nakładają na przedsiębiorców nowe obowiązki. Podczas spotkania poruszona została m.in. kwestia gwarantowanego kupującym prawa do wyczerpujących informacji, które sprzedawca będzie zobowiązany przekazać jeszcze przed zawarciem umowy. Ponadto omówiony został wpływ planowanej zmiany definicji konsumenta oraz modyfikacji przepisów dotyczących gwarancji i rękojmi na rzeczywistość handlową.

REALIZACJA TRANSMISJI NA ŻYWO – UOKiK, WARSZAWA

Wykorzystane zostały trzy kamery klasy XDCAM HD, podłączone łączami SDI. Nad całością czuwał mikser firmy Blackmagic ATEM1 oraz zapasowy mikser ATEM Production Studio 4K.  Główny mikser pozwalał na montaż obrazu z kamer na żywo, import slajdów z prezentacji, a także wyświetlanie materiałów na dwóch dużych ekranach. Materiały takie jak prezentacje, zdjęcia i filmy były importowane bezprzewodowo bezpośrednio z komputera osób prowadzących, dzięki naszemu systemowi „niekolizyjnego” wykorzystania komputera prelegenta – nawet w przypadku zmiany komputera osoby prowadzącej my zawsze mamy aktualny materiał w prezentacji. Drogie, ale bardzo praktyczne rozwiązanie 🙂

Materiał po przetworzeniu przez mikser obrazu był transmitowany z wykorzystaniem urządzenia Teradek Vividu w formacie mp4 przy optymalnym bitrate 1400kb/s. Wykorzystanie tego nowoczesnego urządzenia do kodowania obrazu pozwala uzyskać niespotykaną dotąd jakość obrazu przy bardzo niskich parametrach obciążenia łącza internetowego.

Oczywiście na koniec Klient otrzymał pełne statystki obrazująca przebieg i zainteresowanie wydarzeniem osób w internecie. Raport pt. „Transmisja na żywo Warszawa UOKiK” został dostarczony do Klienta jeszcze tego samego dnia, następnie w przeciągu kilku godzin gotowy był materiał do publikacji w internecie.

TRANSMISJE NA ŻYWO WARSZAWA REALIZACJA DLA UOKiK

transmisja na żywo warszawatransmisje na żywo warszawa