Szczegóły projektu

filmy promocyjne, postprodukcja wideo, realizacja wizji, streaming

Najnowsze realizacje

Oddział firmy

Adres: Lublin, ul. Zachodnia 1/30 Telefon : (+48) 722 340 340 Telefon biuro: (+48) 81 524 16 32 E-mail: bok@onehd.pl Godziny pracy: 10.00-17.00

BUMAR Transmisja Internetowa

Polski Holding Obronny

Transmisja internetowa realizowana przez nas tym razem miała miejsce podczas największych targów zbrojeniowych w Polsce i równocześnie trzecich co do wielkości targów w Europie. Kielce przez 4 dni gościły wile znanych osobistości z kraju jaki z całego świata. Można było tutaj spotkać przedstawicieli polskiego rządu jak i wysłanników z najdalszych zakątków świata.

Kieleckie Targi Zbrojeniowe to trzecia co do wielkości impreza tego typu w Europie. W tym roku swoją ofertę przedstawiło 400 wystawców z 23 krajów m.in. USA, Niemiec, Francji, Izraela, Włoch.Wśród ciekawostek warto wspomnieć projekt polskiego czołgu przyszłości PL 01 CONCEPT prezentowanego przez Ośrodek Badawczo – Rozwojowy Urządzeń Mechanicznych „OBRUM”  należącego do Polskiego Holdingu Obronnego.
Transmisje internetowe były emitowana z kilku miejsc/wydarzeń jakie odbywały się przez 4 dni. Równocześnie zapewnialiśmy przekaz obrazu na żywo na ekrany diodowe, ekrany plazmowe i LCD oraz transmisję z wydarzeń i prezentacji jaki odbywały się w trakcie tych wszystkich dni. Prowadziliśmy coś w rodzaju studia informacyjnego podczas którego odwiedzający halę Polskiego Holdingu Obronnego goście mogli zapoznać się z najnowszymi polskimi produktami obronnymi – można było dosłownie jak w Media Markt oglądać najnowsze karabiny maszynowe, pistolety, kamizelki kuloodporne etc.

Transmisja internetowa konferencji prasowej Polskiego Holdingu Obronnego 

Transmisja internetowa realizacja Warszawa

Materiał realizowany był przez kamery HD XDCAM w jakości HD (1920×1080). Ilość kamer HD to 3 szt.Wykorzystaliśmy mikser cyfrowy Blackmagic ATEM1E wraz z oprogramowaniem Blackmagic. Materiał nie tylko rejestrowały kamery, ale także rekorder cyfrowy zapisujący obraz w jakości HD 4:2:2. Komunikację pomiędzy operatorami zapewniały krótkofalówki firmy Motorola. Każdy z operatorów korzystał z informacji tally oraz podglądu zwrotnego informującego go co lub kto jest akurat Live. Przygotowane mieliśmy serwery emisyjne (główny i zapasowy) pozwalające na równoczesny odbiór transmisji przez 10 000 osób. Informujemy o tym po to aby mieli Państwo pewność iż decydując się na nasze usługi wybieracie profesjonalne rozwiązania.