Szczegóły projektu

Status: Done
filmy promocyjne, postprodukcja wideo, streaming

Najnowsze realizacje

Oddział firmy

Adres: Lublin, ul. Zachodnia 1/30 Telefon : (+48) 722 340 340 Telefon biuro: (+48) 81 524 16 32 E-mail: bok@onehd.pl Godziny pracy: 10.00-17.00

Transmisja internetowa Emporia Telecom

Śniadanie prasowe

Transmisja internetowa realizowana dla jednego ze światowych dostawców telefonów komórkowych. Emporia opracowuje telefony komórkowe dla klientów i wraz z nimi. Każdy produkt musi spełniać surowe normy jakościowe, zapewniać wyjątkową wygodę użytkowania i być zgodny z zasadą firmy emporia: prosta telefonia dla wszystkich. Jest to wymagające i trudne, a najlepiej cel ten osiągnąć, rozmawiając bezpośrednio z użytkownikami. Filmowanie konferencji prasowej odbyło się w Warszawie – było to w formie śniadania prasowego w trakcie, którego zaprezentowano dwa nowe modele telefonów , które właśnie weszły do sprzedaży w Polsce. My przygotowywaliśmy materiał filmowy dla mediów składający się z trzech filmów:
1. Przebieg śniadania prasowego
2. Wypowiedź CEO
3. Wypowiedź Dyr. Generalnego

Materiał został zarejestrowany przez kamerę HD w jakości (1920×1080), wykorzystaliśmy mikroporty oraz rekorder. Tłumaczenia z angielskiego na polski realizowała przedstawicielka agencji pr odpowiadająca za promocję marki Emporia na rynku polskim. Transmisja internetowa odbyła się przy parametrach – upload 2Mb w jakości HD ready. Odtwarzacz był opublikowany na stronach internetowych branżowych. Wejście na rynek polski nowych telefonów była znaczącym wydarzeniem i wpłynęło na znaczą liczę osób oglądających.

Zobacz nasze transmisje na żywo w internecie

Interesuje Cię streaming

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego lub poprzez formularz umiejscowiony na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt.

transmisja internetowa