Szczegóły projektu

realizacja wizji, streaming

Najnowsze realizacje

Oddział firmy

Adres: Lublin, ul. Zachodnia 1/30 Telefon : (+48) 722 340 340 Telefon biuro: (+48) 81 524 16 32 E-mail: bok@onehd.pl Godziny pracy: 10.00-17.00

Szlachetna Paczka

Streaming video

16 stycznia odbyła się Gala Ogólnopolskiej XIV edycji SZLACHETNEJ PACZKI (dostępny był streaming video w Internecie). To był czas do wspólnej celebracji zakończenia kolejnej edycji projektu. Wydarzenie było okazją do uroczystego podsumowania oraz wspólnej zabawy do białego rana. Wieczór uświetnili wyjątkowi artyści. W roku 2014 pomoc otrzymało 19 580 rodzin. Podczas Gali głos niejednokrotnie zabierał ks. Jacek WIOSNA Stryczek – Dziękuję, że razem udało nam się zrobić tak wiele dobrego i po raz kolejny zainspirowaliśmy tysiące ludzi do zmiany swojego życia – mówił.

Nie zabrakło również słów uznania ze strony gości, którym pomysłodawca Paczki złożył szczególne podziękowania (można to było zobaczyć podczas streamingu video). Dziś wieczorem nie trzeba się bać, że będzie głośno. Im więcej takiego szlachetnego rabanu, im bardziej damy się usłyszeć, tym łatwiej będzie nam zapalić do pomocy innych – przyznał nuncjusz apostolski Celestino Migliore, który w imieniu papieża Franciszka podczas ostatniego Finału Paczki przekazał pomoc dla potrzebującej rodziny. Atmosferę wydarzenia uświetniły występy zespołów: Soul City i RH+ (streaming video nie obejmował tych wydarzeń), dzięki którym cała sala wirowała w rytm szalonych, rockowych dźwięków! Prawdziwą niespodzianką był występ zwyciężczyni Mam Talent 2013 –Tetiany Galitsyny, która narysowała na piasku historię jednej z rodzin, do której dotarli SuperW. Wyjątkowym zakończeniem wieczoru była oficjalna premiera piosenki Szlachetne serca, którą specjalnie dla SZLACHETNEJ PACZKI wykonali Ambasadorzy projektu razem z Fundacją Operamore.

Streaming video technika

1. Wykorzystaliśmy 3 kamery Sony PMW-300, w tym jedna z nich to PMW-300K2.
2. Bezprzewodowy przesył obrazu Teradek Bolt
3. Dwa miksery wideo BlackMagic ATEM 1 oraz ATEM 1 4K
4. Kamera PMW 300K1 wraz z naramiennym zestawem firmy NIPROS
5. Animowane loga sponsorów importowane do transmisji system live Caspar CG
6. Serwer główny transmitujący obraz z kamer w 3 jakościach HD, 720p, 360p
7. Obraz z kamer dostępny był na ogromny telebimie umieszczonym za sceną- czyli odbywała się typowa realizacja wizji