Szczegóły projektu

realizacja wizji, streaming

Najnowsze realizacje

Oddział firmy

Adres: Lublin, ul. Zachodnia 1/30 Telefon : (+48) 722 340 340 Telefon biuro: (+48) 81 524 16 32 E-mail: bok@onehd.pl Godziny pracy: 10.00-17.00

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów

STREAMING KONFERENCJA ŁÓDŹ

Kolejna konferencja przygotowana przez UOKiK tym razem „USTAWA O PRAWACH KONSUMENTA- SZANSE I ZAGROŻENIA”. Miejscem realizacji streamingu był Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Konferencja zgromadziła dużą liczbę użytkowników online, ale także aula była pełna i gościła odbiorców z różnych części Polski. Była to doskonała okazja aby uszczegółowić podejście do Konsumenta w dobie zmieniającej się ustawy. Kilka istotnych i ciekawych wypowiedzi z punktu widzenia nas konsumentów – możecie znaleźć na stronie UOKiK zakładka Media.

Poniżej wycinek streamingu z Łodzi, obrazujący pracę naszego zespołu

STREAMING ŁÓDŹ REALIZACJA

Wykorzystaliśmy 4 kamery Sony XDCAM HD wyposażone w zewnętrzne monitory oraz system Tally. Oczywiście była łączność z operatorami poprzez system Motorola. Ciekawostką było zastosowanie przez nas nowego nabytku sennheiser diversity urządzeń pozwalając przesyłać bezprzewodowo dźwięk, doskonałe rozwiązanie zastępujące ciągłe kablowanie. 🙂 Równocześnie odbywała się realizacja obrazu.

warszawa streaming rezyserka

Sprzęt do streamingu wynajem

streaming-łodz-pmw300 streaming-lodz-lewa-kamera