Szczegóły projektu

realizacja wizji, streaming

Najnowsze realizacje

Oddział firmy

Adres: Lublin, ul. Zachodnia 1/30 Telefon : (+48) 722 340 340 Telefon biuro: (+48) 81 524 16 32 E-mail: bok@onehd.pl Godziny pracy: 10.00-17.00

Art & Fashion Week Sopot

transmisja live

W te wakacje serce świata mody i sztuki przeniosło się do słonecznego Sopotu. Mamy przyjemność przedstawić Państwu pierwszą edycję wyjątkowego wydarzenia, którego transmisje w internecie na żywo można było oglądać z każdego miejsca w Polsce:).

Sopot Art & Fashion Week to pierwsza tego typu impreza w Polsce, która łączy świat sztuki i mody pod pięknym, nadmorskim niebem. Najciekawsza przestrzeń Sopotu, obejmująca okolice mola i sąsiadującej z nim najpiękniejszej części plaży, została zaaranżowana w oryginalny sposób. Przestrzeń była podzielona na odrębne strefy –  strefę mody, sztuki, strefę dziecięcą oraz strefę chillout, która jest sercem całego wydarzenia. Każda z nich utrzymywała swoją autonomię, harmonijnie współistniejąc z pozostałymi – ich odrębne programy zostały skomponowane w taki sposób, aby główne atrakcje nie kolidowały ze sobą.

Firma nasza realizowała wysokiej jakości transmisje w internecie HD zapewniając całość niezbedną do jej przeprowadznia. Ilość odbiorców zaskoczyła nie tylko nas, ale i organizatorów icon smile Sopot Art & Fashion Week . To tylko świadczy iż nowoczesne formy przekazu są obecnie na topie.

Podczas tego wydarzenia nasz team zajmował się także realizacją wizji.

 

transmisja live