Szczegóły projektu

filmy promocyjne

Najnowsze realizacje

Oddział firmy

Adres: Lublin, ul. Zachodnia 1/30 Telefon : (+48) 722 340 340 Telefon biuro: (+48) 81 524 16 32 E-mail: bok@onehd.pl Godziny pracy: 10.00-17.00

Pokazy mody relacje filmowe

XII Gala Moda & Styl Bestseller Group

„13” nie była pechowa i ponad 800 gości wychodziło z XIII Gali Moda&Styl z poczuciem ciekawie spędzonego czasu. Z pewnością różnorodność pokazów i liczba atrakcji nie tylko modowych mogła zadowolić niemal wszystkich, którzy skorzystali z zaproszenia organizatora – Bestseller Group i odwiedzili w niedzielny wieczór Hotel Sheraton.
Nasza firma www.onehd.pl na zlecenie wydawcy przygotowała relacje filmowe z pokazów mody jak również przygotowaliśmy reportaż fotograficzny z pokazów mody. Dodatkowo wykonaliśmy montaż filmów w kilku wersjach. które będziemy sukcesywnie udostępniać zarówno na naszych stronach jak i przekażemy do mediów. Podczas XIII Gali Moda & Styl prowadziliśmy także przekaz obrazu bezpośrednio z kamer na telewizory LCD oraz wywiady z gośćmi pokazów.

Pokazy mody relacje filmowe-skrót

Prezentujący

Na Gali Moda&Styl nigdy nie brakuje gwiazd. Tym razem wśród gości imprezy można było zauważyć m.in.: Katarzynę Żak, Stefano Terrazino, Beatę Tadlę, Macieja Jachowskiego, Ewę Kuklińską, Janusza Tylmana a także Agustina Egurollę, Tomasza Kammela, Łukasza Jemioła, Laurę Łącz, Zenona Żyburtowicza którzy zasiadali w Jury.

Na scenie wystąpili Iwona Węgrowska, która oprócz własnych piosenek zaśpiewała „Dziwny jest ten świat” z repertuaru Czesława Niemena, a także stworzyła duet z Marianem Lichtmanem – liderem Trubadurów, wykonując przebój „Pokonaj siebie”. Publiczność oklaskiwała też gorący taneczny show dwojga świetnych tancerzy: Anety Piotrowskiej i Roberta Kochanka.

Zwycięzcy

Odzież dzienna damska – Pretty One
Odzież dzienna męska – Digel
Wieczór damski – Gizia
Wieczór męski – Lavard
Ekskluzywna bielizna damska – La Cotte
Moda młodzieżowa – Vertus
Obuwie damskie – Badura
Obuwie męskie – Badura
Torby – Ajtner

Nagroda specjalna Magazynu Moda&Styl za kolekcję w wyjątkowy sposób łączącą estetykę z funkcjonalnością trafiła do producenta butów – firmy Conhpol Bis Celebrity

Nagroda specjalna Mediów przypadła producentowi bielizny – firmie Milena

Widzom najbardziej podobały się pokazy bielizny męskiej Lamy (Nagroda Publiczności) i pokaz futer Andy Fashion (II Nagroda Publiczności).

Pokazy mody relacje filmowe realizacja

Miejsce realizacji: Hotel Sheraton Warszawa
Technika zdjęciowa: FullHD
Ilość kamer: 2 szt.
Format obrazu: 16:9
Udźwiękowienie: rekorder Zoom, mikroporty Sennheiser
Montaż: Stacje montażowe Sony Vegas Pro
Format kompresji: mpeg2 fullHD, mpeg4
Film wynikowy: DVD, plik internetowy