Szczegóły projektu

fotografia eventowa

Najnowsze realizacje

Oddział firmy

Adres: Lublin, ul. Zachodnia 1/30 Telefon : (+48) 722 340 340 Telefon biuro: (+48) 81 524 16 32 E-mail: bok@onehd.pl Godziny pracy: 10.00-17.00

Pokaz mody zdjęcia

XIII Gala Moda & Styl Bestseller Group

Odbyła się kolejna XIII Gala Moda & Styl. Zaproszeni do hotelu Sheraton goście mieli okazję obejrzeć pokazy mody dziennej, wieczorowej, młodzieżowej. Jak zawsze podczas gali spotykają się przedstawiciele branży modowej i biznesowej, a jury w skład którego wchodzą przedstawiciele show-biznesu i projektanci przyznają zwycięzcom statuetki Enda.

 

Zwycięzcy

Odzież dzienna damska – Pretty One
Odzież dzienna męska – Digel
Wieczór damski – Gizia
Wieczór męski – Lavard
Ekskluzywna bielizna damska – La Cotte
Moda młodzieżowa – Vertus
Obuwie damskie – Badura
Obuwie męskie – Badura
Torby – Ajtner
Nagroda specjalna Magazynu Moda&Styl za kolekcję w wyjątkowy sposób łączącą estetykę z funkcjonalnością trafiła do producenta butów – firmy Conhpol Bis Celebrity
Nagroda specjalna Mediów przypadła producentowi bielizny – firmie Milena
Widzom najbardziej podobały się pokazy bielizny męskiej Lamy (Nagroda Publiczności) i pokaz futer Andy Fashion (II Nagroda Publiczności).

Pokaz mody zdjęcia realizacja techniczna 

Realizowaliśmy nie tylko zdjęcia z pokazu mody, ale także przekazywaliśmy obraz na żywo na telewizory LCD. Zdjęcia wykonywaliśmy na sprzęcie Canon 5D MarkII oraz zestawie obiektywów 24-70, 70-200 oczywiście obiektywy posiadały stałą wartość przysłony 2.8.

Pokaz mody ceny 

Wszystko uzależnione jest od miejsca realizacji zlecenia, praw do zdjęć czyli tak zwanych pól eksploatacji. Stąd też decydując się na pokaz mody zdjęcia należy się z nami skontaktować. Jeżeli poszukujecie kompleksowej obsługi filmowanie pokazów mody i reportaż fotograficzny z pokazów mody prosimy o kontakt-przygotujemy ofertę specjalną.