Szczegóły projektu

Najnowsze realizacje

Oddział firmy

Adres: Lublin, ul. Zachodnia 1/30 Telefon : (+48) 722 340 340 Telefon biuro: (+48) 81 524 16 32 E-mail: bok@onehd.pl Godziny pracy: 10.00-17.00

Pokaz mody film

XI Gala Moda & Styl

W warszawskim hotelu Sheraton odbyła się XI Gala Moda&Styl. Firma nasza na zlecenie wydawcy Moda & Styl Bestseller Group odpowiadała za filmowanie pokazów mody  jak również realizowaliśmy reportaż fotograficzny z pokazów mody, który następnie był publikowany w większości czasopism związanych z modą w Polsce.  Dodatkowo prowadziliśmy realizację wielokamerową na żywo na telewizory lcd oraz wywiady zarówno ze znanymi osobami z show biznesu jak i laureatami.Więcej informacji znajdziesz wpisując w wyszukiwarkę hasło- pokaz mody film.

Prezentujący

W warszawskim hotelu Sheraton odbyła się XI Gala Mody&Styl . Zainteresowanie imprezą było ogromne, podobnie jak poprzednią, czerwcową Galą – sala Hotelu Sheraton z trudem pomieściła wszystkich gości oraz fotoreporterów. Na pokazanie pojawili się ludzie związani z branżą mody, a także przedstawiciele biznesu, dyplomacji, kultury, rozrywki i mediów. Wszyscy oni mieli okazję podziwiać pokazy efektownych kolekcji.

Odzież męską zaprezentowały firmy: Dżibi Bis, Bugatti, New Yorker, Vido, Lavard.
Odzież damską pokazały marki: Marc Cain, New Yorker, Studio Mody Mona, Monaco Fashion i Paola.
Kolekcje bielizny damskiej prezentowały: Samanta, Passion, Alles, Kris Line, Gorseteria.
Buty i galanterię do pokazów odzieżowych udostępniły firmy: Bucikowo, Mateo, Gino Rossi, Menbur, Nord i Batycki.

Pokaz mody film realizacja

Miejsce realizacji : Hotel Sheraton Warszawa
Technika zdjęciowa : FullHD
Ilość kamer : 2 szt.
Format obrazu : 16:9
Udziękowienie : rekorder zoom, mikroporty Sennheiser
Montaż : Stacje robocze Sony Vegas Pro
Format kompresji : mpeg2 fullHD, mpeg4
Format wynikowy: DVD, plik internetowy

Pokaz mody film cennik

Każdy projekt jest indywidualnie wyceniany. Niemniej bardziej atrakcyjne cenowo są rozwiązania łączące w sobie film z pokazu mody oraz zdjęcia z pokazów mody. Te dwie usługi w komplecie kosztują dużo taniej niż każda z nich oddzielnie. Stąd też zachęcamy do kompleksowych rozwiązań.