Szczegóły projektu

streaming

Najnowsze realizacje

Oddział firmy

Adres: Lublin, ul. Zachodnia 1/30 Telefon : (+48) 722 340 340 Telefon biuro: (+48) 81 524 16 32 E-mail: bok@onehd.pl Godziny pracy: 10.00-17.00

Miss Polonia Egzotica video

Transmisja na żywo Warszawa

Kolejna nasza realizacja- tym razem w świecie mody i pięknych kobiet. Miss Polonia Egzotica Finał odbywał się w Warszawie. Firma nasza oneHD była odpowiedzialna za przeprowadzanie transmisji na żywo na zlecenie Telewizji Warszawa.

W tym roku w konkursie zwyciężyła Magda Ho, pochodząca z Wietnamu, która została wybrana Miss Egzotica. I wicemiss została Hanna Hapaniuk – Białoruś, a tytuł drugiej wicemiss przypadł w udziale Marcie Owusu (Ghana).Galę finału Miss Egzotica poprowadził zgrany duet Omenaa Mensah i Serafina Ogończyk-Mąkowska.Nie zabrakło także walentynkowego akcentu. Po ogłoszeniu oficjalnych wyników jedna z Ambasadorek Miss Egzotica- Alfija Apsalyamova z Kazachstanu ze wzruszeniem i łzami w oczach przyjęła na scenie oświadczyny. Do tańca zgromadzoną publiczność poderwał występ Nicka Sincler.

Transmisja na żywo realizacja

Specjalizujemy i wykonujemy coś co nazywa się  transmisja na żywo Warszawa.Podczas realizacji tego przekazu na żywo użyliśmy 3 kamer XDCAM Sony. W tym jednej kamery, która idealnie nadaje się do transmisji na żywo Sony PMW-300. Na nowa kamera pozwala realizować transmisję na żywo jednocześnie kontrolując zdalnie jej pracę i parametry :). Jedna z  3 kamer była podłączona bezprzewodowo poprzez zestaw Teradek Bolt pozwalający na realizację transmisji o zasięgu do 70-100m z minimalnym opóźnienie 2ms. Kamery były podłączone do miksera obrazu ATEM1. Cały system pracował w jakości Full HD i następnie w procesie transmisji internetowej był kompresowany poprzez Teradek Vividu do stramu o parametrach 1.5Mb – obraz i dźwięk. Tak zakodowany materiał można było oglądać na stronie Telewizji Warszawa, która także była patronem medialnym tego wydarzenia. Zapraszamy do wpisania w wyszukiwarkę transmisja na żywo Warszawa realizacje.

 


Podczas tego wydarzenia team nasz zajmował się także realizacją wizji.