Szczegóły projektu

realizacja wizji, streaming

Najnowsze realizacje

Oddział firmy

Adres: Lublin, ul. Zachodnia 1/30 Telefon : (+48) 722 340 340 Telefon biuro: (+48) 81 524 16 32 E-mail: bok@onehd.pl Godziny pracy: 10.00-17.00

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego Nagrywanie Konferencji

Okrągły Stół Innowacji

O polityce rządu wobec wyzwań, jakie stoją przed polskim sektorem badań i rozwoju oraz o tym, jak ułatwić współpracę biznesu z nauką dyskutowali uczestnicy spotkania zainicjowanego przez prof. Barbarę Kudrycką. Laureaci rządowego programu TOP 500 Innovators po powrocie z Doliny Krzemowej pokazują innym, jak przekuwać efekty swoich badań w biznesowy sukces. Szerzenie kultury innowacyjności w Polsce, połączone z rosnącym wkładem sektora prywatnego w proces komercjalizacji, to klucz do sukcesu – dodała minister nauki.

Przykładowy film z konferencji jest wersją skróconą 

Nagrywanie konferencji realizacja

W trakcie tego dnia zajmowaliśmy się realizacją wizji równocześnie przesyłając obraz  na  telebimy- ekrany LCD. Na sali ustawiliśmy – 8 ekranów LCD każdy wielkości 63″- ekrany były połączone cyfrowym systemem SDI. Do ekranów był przesyłany sygnał bezpośrednio z miksera ATEM1E firmy Blackmagic. Równocześnie osoby zainteresowane tym co dzieje się na sali Centrum Nauki Kopernik mogły oglądać równoczesną transmisję internetową spotkania wykorzystując do tego celu nasze serwery brzegowe zlokalizowane w Polsce. Transmisja realizowana była jakości HDReady, tak aby użytkownicy nawet starszych komputerów mogli obejrzeć materiał w przystępnej jakości. Do emisji wykorzystaliśmy nowoczesne oprogramowanie Wirecast, które pozwala w pełni zarządzać listą odtwarzania oraz transmitować cyfrowo obraz z miksera.

Ceny nagrania konferencji

Ceny w dużej mierze uzależnione są od ilości kamer jakie biorą udział w wydarzeniu, ilości osób potrzebnych do bezproblemowej realizacji przebiegu imprezy.Ważnym też czynnikiem jest przepustowość łącz internetowych – czyli ilość odbiorców. Niemniej te wszystkie informacje ustalamy z Klientami przed przygotowaniem wyceny finalnej.