Szczegóły projektu

postprodukcja wideo

Najnowsze realizacje

Oddział firmy

Adres: Lublin, ul. Zachodnia 1/30 Telefon : (+48) 722 340 340 Telefon biuro: (+48) 81 524 16 32 E-mail: bok@onehd.pl Godziny pracy: 10.00-17.00

Tiande tłumaczenia filmów

Kocern Kosmetyczny Tiande

Produkty Tiande  to kolekcja wysokiej jakości kosmetyków i produktów zdrowotnych, opracowana na podstawie starożytnych receptur medycyny Wschodu i najnowszych badań naukowców.

Zadaniem naszym było przeprowadzenie tłumaczenia filmów na język polski następnie wprowadzenie napisów do filmu zgodnie ze ścieżką dźwiękowa. Tłumaczenia wykonała dla nas tłumacz przysięgła, która przygotowała nam teksty zgodnie z timecodem, następnie nastąpił montaż materiału filmowego i dodanie napisów, zgranie ich z elementami przedstawianymi na ekranie. Czas realizacji 3 dni.

W ofercie handlowej  firmy TianDe znajduje się ponad 500 produktów w takich obszarach jak: kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, kosmetyki do makijażu, perfumy, suplementy diety naturalnej medycyny chińskiej, środki higieny osobistej i wiele innych.

Wszystkie produkty oferowane przez Tiande wyprodukowane są  na bazie naturalnych składnikach, takich jak: placenta, żeń-szeń, imbir, skóra i tłuszcz węża, olej z rekina, kolagen z ikry jesiotra, ślina z jaskółczych gniazd, sól z bambusa, perła, złoto, srebro, krzem, liczne ałtajskie i tybetańskie zioła i inne…..Tak ogromne bogactwo tych składników sprawia , że kosmetyki Tiande posiadają szerokie spektrum działania.

Dzięki wysokiej zawartości procentowej aktywnych składników naturalnych, produkty Tiande wyróżniają się dużą skutecznością. Rezultaty stosowania tych preparatów porównywalne są do oddziaływania terapeutycznego, działają wewnątrz komórkowo.

Wysoka jakość produkcji kosmetyków jest potwierdzona międzynarodowym certyfikatem ISO 9001-2000.

Zobacz inne nasz realizacje filmy promocyjne produkcja