Szczegóły projektu

streaming

Najnowsze realizacje

Oddział firmy

Adres: Lublin, ul. Zachodnia 1/30 Telefon : (+48) 722 340 340 Telefon biuro: (+48) 81 524 16 32 E-mail: bok@onehd.pl Godziny pracy: 10.00-17.00

KROSS REACING TEAM

Konferencja prasowa streaming

W Warszawie odbyła się konferencja prasowa streaming Kross Racing Team. Na spotkaniu z dziennikarzami kierownictwo ekipy i kolarze przedstawili cele na nadchodzący sezon.

Na konferencji prasowej (konferencja prasowa streaming), prowadzonej przez Macieja Dowbora, prezentera i triathlonistę, przedstawiono skład Kross Racing Team przedstawiono skład Kross Racing Team na 2015 rok i przedstawiono najważniejsze cele ekipy, które poprzez starty w Pucharze Świata XC i zbieranie punktów do rankingu UCI, sięgają do Igrzysk Olimpijskich w Brazylii. Ekipa Kross Racing Team drugi rok z rzędu będzie ekipą zawodową, zarejestrowaną w UCI, jednak ten rok ma być dla zespołu przełomowy. Do Kross Racing Team dołączyli Maja Włoszczowska i Bartłomiej Wawak, a razem z Anną Szafraniec-Rutkiewicz i Kornelem Osickim, mają startować w najważniejszych wyścigach z kalendarza UCI, walcząc o kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku.

Konferencja prasowa streaming realizacja

1. Wykorzystaliśmy 2 kamery Sony PMW-300, w tym jedna z nich to PMW-300K2.
2. Dwa miksery wideo BlackMagic ATEM 1 oraz ATEM 1 4K
3. Streaming był nadawany w jakości 720 na serwer główny oraz serwer zapasowy
4. Sygnał na serwer główny był wysyłany tradycyjnym połączeniem internetowym LAN, natomiast na serwer zapasowy poprzez łącze komórkowe LTE.