Szczegóły projektu

Najnowsze realizacje

Oddział firmy

Adres: Lublin, ul. Zachodnia 1/30 Telefon : (+48) 722 340 340 Telefon biuro: (+48) 81 524 16 32 E-mail: bok@onehd.pl Godziny pracy: 10.00-17.00

Koncert Piosenek…

Kabaret Starszych Panów

Koncert – wersja skrócona – w wykonaniu uczniów i nauczycieli Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu I i II stopnia im. Krzysztofa Komedy w Warszawie. Koncert odbył się w Bemowskim Centrum Kultury ArtBem. Materiał całościowy to długość 105 minut. Firma nasz odpowiadała za filmowanie koncertu, udźwiękowienie, montaż zarejestrowanych materiałów.

Materiał realizowany był przez trzy kamery w technologii FullHD – Kamery Sony EX1R
Montaż na Apple Mac Pro i Final Cut Studio PRO 7
Dźwięk rejestrowany poprzez rekorder cyfrowy Zoom H2 oraz mikrofony Rode.

Filmowanie koncertów przykładowa realizacja

Filmowanie koncertów realizacja 

Koncert odbył się w typowej sali teatralnej wraz ze sceną na wysokim podeście. Ustawiliśmy kamery obejmując obraz z ujęcia szerokiego oraz ujęcie wąskie z drugiej kamery. Oczywiście obydwa urządzenia filmowały koncert stojąc obok siebie. Trzecia kamera, którą nazwaliśmy mobilną, a na której pracował kolega Marcin podążała po sali starając się „łapać” ciekawe ujęcie ludzi, artystów czy instrumentów muzycznych. Tak powstał materiał, który następnie użyliśmy do montażu. Montaż i postprodukcja trwały około 3 tygodni i wymagały zwrócenia uwagi na każdy szczegół- to są młodzi artyści i nie chcieliśmy ich zawieść. Materiał został przez nas przygotowany w formacie DVD i przekazany także jako pliki gotowe do publikacji w internecie. Koncert w pełnej odsłonie można obejrzeć na kanale Youtube Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu.