Szczegóły projektu

filmy promocyjne

Najnowsze realizacje

Oddział firmy

Adres: Lublin, ul. Zachodnia 1/30 Telefon : (+48) 722 340 340 Telefon biuro: (+48) 81 524 16 32 E-mail: bok@onehd.pl Godziny pracy: 10.00-17.00

GrooveBusterz Aleja Gwiazd 2014

Produkcja teledysków

Ciągle poszerzamy swoją ofertę, staramy się dobierać coraz lepsze i ciekawsze projekty. Tym razem, nasza wakacyjna realizacja – produkcja teledysku – dla grupy GrooveBusterz- Aleja Gwiazd wersja 2014. Ciekawy projekt w którym było zaangażowane kilka osób, za co chciałbym wszystkim serdecznie podziękować :).

Produkcja teledysków- szczegóły realizacji

Materiał był rejestrowany kamerami Canon 5D Mark III wraz z zestawem obiektywów o stałym świetle. Miejsca realizacji były wyszukane wspólnie z naszymi wykonawcami i było ich kilka, a nawet kilkanaście nie wszystkie zmieściły się w teledysku. Oświetleniem były lampy studyjne wraz z zestawem rozpraszaczy. Oczywiście standardowo używaliśmy wszelkich narzędzi wspierających realizację takich jak statywy, steadicamy, jazdy kamerowe. Produkcja teledysków jest kolejnym obszarem, który bardzo silnie zaistniał w naszej firmie. Montaż realizowaliśmy w dwóch programach Sony Vegas Pro 12 oraz Adobe After Effect CS6. Do materiału nasze gwiazdy miały tylko jedną uwagę, co oznacza że komunikacja między nami była dopracowana do perfekcji. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty  produkcji teledysków.

Produkcja teledysków-backstage