Szczegóły projektu

Najnowsze realizacje

Oddział firmy

Adres: Lublin, ul. Zachodnia 1/30 Telefon : (+48) 722 340 340 Telefon biuro: (+48) 81 524 16 32 E-mail: bok@onehd.pl Godziny pracy: 10.00-17.00

Fotografia konferencji

Konferencja Centrum Prawa Bankowego i Informacji

Realizacja fotograficzna przebiegu dwudniowej konferencji Centrum Prawa Bankowego i Informacji III Forum Banków Spółdzielczych. Podczas konferencji wykonywaliśmy zdjęcia, które następnie – tego samego dnia- zostały poddane obróbce i przekazane Zleceniodawcy. Centrum Prawa Bankowego i Informacji jest firmą o ugruntowanej pozycji w obszarze wymiany informacji, doradztwa prawnego, szkoleń i działalności wydawniczej przez cały okres swojej działalności wspiera sektor bankowy, sukcesywnie rozwijając nowe sfery działalności.

Tym samym poszerzyliśmy naszą ofertę o element taki jak fotografia konferencji wraz z obróbką zdjęć i przekazaniem ich tego samego dnia Zmawiającemu. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty równocześnie jeżeli poszukujecie informacji na temat kompleksowej obsługi filmowania konferencji i zdjęć z konferencji koniecznie skontaktujcie się z nami.