Szczegóły projektu

filmy promocyjne, streaming

Najnowsze realizacje

Oddział firmy

Adres: Lublin, ul. Zachodnia 1/30 Telefon : (+48) 722 340 340 Telefon biuro: (+48) 81 524 16 32 E-mail: bok@onehd.pl Godziny pracy: 10.00-17.00

Finał Inter 2015

Fundacja na Rzecz Nauki Polskiej

27 czerwca 2015 r., w budynku Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie, odbył się finał piątego i jednocześnie ostatniego konkursu popularyzatorskiego INTER organizowanego przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej w ramach projektu SKILLS*. Każdy z dziesięciu finalistów konkursu miał pięć minut na zaprezentowanie swojego interdyscyplinarnego projektu badawczego. Ich wystąpienia oceniała Kapituła konkursu: prof. Maciej Żylicz, prezes FNP (Przewodniczący Kapituły), dr Ilona Iłowiecka-Tańska, dr Monika Marcinkowska (laureatka czwartej edycji konkursu INTER), red. Krzysztof Michalski, red. Dorota Romanowska oraz red. Tomasz Rożek.

Finaliści mogli zdobyć nagrody w wysokości: 120 tys. złotych – I nagroda, 100 tys. złotych – II nagroda, oraz 80 tys. złotych – III nagroda (80% nagrody jest przeznaczona na realizację zaprezentowanego projektu badawczego, a 20% nagrody to indywidualne wsparcie dla laureata), przy czym Członkowie Kapituły mogli zadecydować o przyznaniu danej nagrody więcej niż jednej osobie. W trakcie obrad Kapituła konkursu zadecydowała o przyznaniu nagród w łącznej wysokości 560 000 złotych aż sześciu finalistom.

  • Film promocyjny – zadaniem naszym było zarejestrować i przygotować film promocyjny, podsumowujący to wydarzenie. Wykorzystaliśmy 4 kamery HD rejestrujące obraz w trakcie występów jak i w trakcie przerw. Poprosiliśmy także, osoby będące w kapitule, jak i  finalistów o kilkanaście wypowiedzi, które uatrakcyjnią przygotowane przez nas filmy promocyjne. Całości dopełniała przygotowana przez nas animacji rozpoczynająca, będąca jednocześnie miejscem gdzie pojawiają się informacje na temat filmu promocyjnego.

Film promocyjny:

  • Transmisja na żywo – wydarzenie to było także transmitowane do internetu, na naszej stronie internetowej, dedykowanej specjalnie do tej transmisji na żywo. Zanim pojawił się obraz z kamer na stronie umieściliśmy timer (w kolorach FNP z linkami do strony głównej Fundacji jaki i do fanpage), odliczający czas do startu transmisji na żywo. Po upływie czasu, strona się automatycznie przeładowuje i rozpoczyna się transmisja na żywo wydarzenia :). Zaskoczyła nas liczba oglądających, która była i tym razem znacznie przekraczająca nasze założenia. Dodatkowo kolejna kilka tysięcy osób oglądało tą transmisję na żywo jako zapis przez kolejne 3 tygodnie :). Widząc takie statystyki cieszymy się wspólnie z organizatorem Fundacją na Rzecz Nauki Polskiej. Jak realizowaliśmy transmisję na żywo – korzystaliśmy z 4 kamer PMW 300K1 i K2, miksera wideo, aż 9 źródeł video i kilku konwerterów. Udało się i było naprawdę OK:)

Transmisja na żywo