Szczegóły projektu

filmy promocyjne, postprodukcja wideo

Najnowsze realizacje

Oddział firmy

Adres: Lublin, ul. Zachodnia 1/30 Telefon : (+48) 722 340 340 Telefon biuro: (+48) 81 524 16 32 E-mail: bok@onehd.pl Godziny pracy: 10.00-17.00

Filmy reklamowe MMConferences

Reklama dla TV Biznes

Filmy reklamowe zapowiadające XI Sympozjum Świata Telekomunikacji, przeznaczony do emisji w TV Biznes.

XI Sympozjum Świata Telekomunikacji i Mediów to cykliczne spotkanie branży telekomunikacyjnej i mediów, które na stałe wpisało się w kalendarz największych konferencji organizowanych w Polsce. Sympozjum w ramach kolejnych edycji stało się neutralną platformą do wymiany doświadczeń oraz dyskusji na temat rozwoju rynku telekomunikacyjnego i medialnego. Każdego roku gromadzi znamienitych gości reprezentujących całą branżę: zarówno przedstawicieli rynku, jak i administrację rządową.

FILMY REKLAMOWE REALIZACJA

Zadaniem naszym było przygotować kilka filmów reklamowych, które następnie zostały przekazane stacjom telewizyjnym i wyemitowane w paśmie najbardziej zbliżonym do telewizji biznesowej. Cześć materiałów, graficznych otrzymaliśmy od naszego Klienta, pozostałe elementy – takie jak prosta animacja, czy udźwiękowienie zostały dodane przez nas. Kolejny etap to finalne opracowanie plików wyników, dodanie akcentów muzycznych i przekazanie Klientowi materiałów gotowych do emisji telewizyjnych – czyli spełniających określone normy poziomu dźwięku, kompresji materiałów etc.

FILMY REKLAMOWE CENY

Tego typu forma reklamy jest dość tanim przedsięwzięciem realizacyjnym, dużo droższy jest czas antenowy :). Niemniej mając na uwadze oczekiwania Klientów jesteśmy gotowi przygotować pełną specyfikację takiej realizacji i podać ceny ostateczne. Dlatego też zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z nami zarówno poprzez zakładkę Kontakt jak też poprzez rozmowę telefoniczną czy spotkanie. Zapraszamy !