Szczegóły projektu

filmy promocyjne

Najnowsze realizacje

Oddział firmy

Adres: Lublin, ul. Zachodnia 1/30 Telefon : (+48) 722 340 340 Telefon biuro: (+48) 81 524 16 32 E-mail: bok@onehd.pl Godziny pracy: 10.00-17.00

LUG LIGHT Factory film promocyjny

LUG LIGHT FACTORY POLSKA

Przygotowaliśmy dwa filmy promocyjne dla LUG LIGHT FACTORY POLSKA. Realizacja odbywała się podczas Targów ŚWIATŁO w Warszawie – jest to największa impreza oświetleniowa tego typu w Polsce skierowana do architektów, projektantów i firm z branży budowlanej. Pierwszy to film promocyjny -produktowy obrazujący osiągnięcia firmy w dziedzinie oświetlenia:

Skrót filmu promocyjnego

Filmy promocyjne realizacja

Miejsce realizacji: Warszawa, budynek Expo
Technika zdjęciowa: HDV
Ilość kamer: 1
Udźwiękowienie: mikroporty Sennheiser
Montaż: Stacje montażowe Final Cut
Format kompresji: mpeg2 fullHD, mpeg4
Język: polski, angielski
Podczas realizacji jednego filmu równocześnie nagrywamy materiał, który zostanie następnie wykorzystany przy montażu drugiej wersji filmu. Tak wiemy, wiemy nie wszyscy potrafią być tak optymalni jak my  :). No właśnie piszemy to po to aby Państwu dać po raz kolejny jasny przekaz – jesteśmy gotowi i otwarci na współpracę w różnym zakresie i różnych relacjach. Wszystko zależy od oczekiwanej przez Klienta formy ostatecznej. Co nie oznacza że zawsze za tym idzie wysoka cena. Zachęcamy Państwa do weryfikacji naszych oferta jak i do stałej współpracy.

Filmy promocyjne ceny

Wszystko jest uzależnione od nakładów jakie będziemy musieli ponieść przy tego typu produkcji, ilości kamer, jakości tych kamer, procesie postprodukcji czy udźwiękowieniu. Każdy projekt wyceniamy indywidualnie uwzględniając pełne oczekiwania Klienta określone w przesłanym do nas briefie lub zebrane przez nas podczas rozmowy z potencjalnym Klientem. Zapraszamy !