Szczegóły projektu

filmy promocyjne

Najnowsze realizacje

Oddział firmy

Adres: Lublin, ul. Zachodnia 1/30 Telefon : (+48) 722 340 340 Telefon biuro: (+48) 81 524 16 32 E-mail: bok@onehd.pl Godziny pracy: 10.00-17.00

FNP film ze szkolenia

Fundacja na Rzecz Nauki Polskiej

Od 2013 roku przygotowujemy filmy promocyjne dla Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej. Tym razem przygotowaliśmy film promocyjny, którego celem była promocja bardzo ciekawych szkoleń, które odbywają się w ramach projektu Inter, a dedykowane są uczestnikom (młodym naukowcom-doktorantom). Podczas tego szkolenia naukowcy zapoznawali się z techniką prowadzenia i przygotowania ciekawych prezentacji, dotyczących prac naukowych, które prowadzą na co dzień. Z drugiej strony było to szkolenie wspierające ich przy rocznym finale projektu Inter 2013. W ramach projektu Inter, naukowcy otrzymują granty, które wykorzystują do prowadzenia dalszych badań interdyscyplinarnych.

Inter 2013 szkolenie „Prowadzenie prezentacji”  filmy promocyjne

Filmy promocyjne realizacja 

Podczas wykonania tego filmu promocyjnego użyliśmy techniki DSLR – czyli nagrania były realizowane aparatami Canon 5D Mark III. Wykorzystaliśmy całą gamę obiektów o bardzo dobrych właściwościach – stałe światło 2.8;1.8;1.2. Przedział ogniskowych zaczynał się od 16mm, a kończył na 200mm.  Materiał następnie poddaliśmy obróbce w programie Sony Vegas Pro 12 po czym pokolorowaliśmy programem Magic Bullet Looks. Do nagrania dzwięku wykorzystaliśmy mikroporty Sennheiser oraz ledowe oświetlenie  polskiej firmy Akurat. Zgromadziliśmy ogromną ilość materiału i dobór właściwych scen – zajął nam prawie 4 dni. Jak zwykle piszemy to po to aby mieli Państwo świadomość iż decydując się na naszą ofertę korzystacie z profesjonalnych rozwiązań.

Filmy promocyjne Inter relacja foto

Inter2013 Filmy promocyjne

Szkolenie inter realizacja filmu promocyjnego

Szkolenia z prezentacji film promocyjno-reklamowy

filmy promocyjne