Szczegóły projektu

Najnowsze realizacje

Oddział firmy

Adres: Lublin, ul. Zachodnia 1/30 Telefon : (+48) 722 340 340 Telefon biuro: (+48) 81 524 16 32 E-mail: bok@onehd.pl Godziny pracy: 10.00-17.00

Film z eventu

Warszawska choinka Interhome

Dla firmy Interhome realizowaliśmy film z eventu jak i reportaż fotograficzny. Przygotowany przez nas materiał służy do promocji firmy Interhome, jak i miasta Warszawy. Dostarczony przez nas film oraz zdjęcia są wykorzystywane przez międzynarodowe portale turystyczne.

Interhome to międzynarodowa firma zajmująca się wynajmem domów i apartamentów wakacyjnych. W zimie  sponsorowała choinkę, która przez kilka tygodni cieszyła oczy warszawiaków na Rynku Starego Miasta. Zorganizowany był także jarmark bożonarodzeniowy, a imprezie towarzyszyły występy zespołów tanecznych. Było pięknie!

Film z eventu skrót !

Film z eventu realizacja 

Miejsce realizacji : Rynek Starego Miasta
Ilość dni zdjęciowych : 2 dni
Technika zdjęciowa : FullHD
Ilość kamer : 1 szt.
Format obrazu : 16:9
Udziękowienie : materiały muzyczne wav
Montaż : Stacje robocze Sony Vegas Pro
Format kompresji : mpeg4
Format wynikowy: plik internetowy

Film z eventu ceny

Filmowanie eventu traktujemy jako typowy reportaż filmowy. Cenny reportaży wideo w dużej mierze uzależnione są od ilości kamer wykorzystanych do realizacji materiału video, ilości osób/operatorów zaangażowanych w proces powstania materiału, a także montażu wideo. Proces postprodukcji zajmuje najczęściej najwięcej czasu z uwagi na fakt iż zazwyczaj Klienci oczekują umieszczenia dodatkowych animacji czy specjalnych dodatków do filmów. Materiał finalny obecnie najczęściej dostarczamy w postaci plików mp4  specjalnie przygotowanych pod strony internetowe. Oczywiście zawsze za tym idzie backup plików poprzez nagranie ich na płyty DVD.