Szczegóły projektu

filmy promocyjne, postprodukcja wideo

Najnowsze realizacje

Oddział firmy

Adres: Lublin, ul. Zachodnia 1/30 Telefon : (+48) 722 340 340 Telefon biuro: (+48) 81 524 16 32 E-mail: bok@onehd.pl Godziny pracy: 10.00-17.00

Film reklamowy INTER is COMING

Filmy reklamowe

Zapraszamy do obejrzenia filmu reklamowego promującego finał programu INTER realizowanego w ramach Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej.

Celem programu INTER jest promocja badań interdyscyplinarnych i rozwój umiejętności popularyzowania nauki. W ramach programu, naukowcy otrzymują możliwość udziału w szkoleniach z zakresu współpracy interdyscyplinarnej i popularyzacji nauki, a także udział w konkursie polegającym na zaprezentowaniu autorskiego projektu naukowego o charakterze interdyscyplinarnym. Zwycięzcy konkursu INTER otrzymają nagrodę, której większą część będą mogli przeznaczyć na realizację zaprezentowanego projektu.

Film reklamowy realizacja

Czy zaciekawił Cię  film reklamowy? Czy chcesz wiedzieć jak powstał?
Materiał do realizacji filmu reklamowego został nagrany w wybudowanym specjalnie do tego celu studio w jednym z 4* hoteli w Warszawie. Oddano nam do dyspozycji salę, w której powstało w pełni profesjonalne studio filmowe wraz z dedykowanym oświetleniem, urządzeniami do realizacji ujęć w ruchu, wiatru 🙂 Gra świateł to przede wszystkich wyciemnienia zwane potocznie murzynami 🙂  Każdy z aktorów po pełnym make up miał wykonane 12 ujęć, z których następnie zostało wybrane jedno. Najtrudniej „zmusić” było aktorów do przybrania bardzo poważnej miny, ale udało się :). Film ten można zaliczyć także do pewnej formy filmów korporacyjnych, jego zadaniem jest również promocja wewnętrzna.
Film reklamowy – realizacja odbyła się na kamerach Canon i z wykorzystaniem obiektywów klasy L Canon. Montaż nastąpił w programie Adobe After Effects.

film promocyjny