Szczegóły projektu

Najnowsze realizacje

Oddział firmy

Adres: Lublin, ul. Zachodnia 1/30 Telefon : (+48) 722 340 340 Telefon biuro: (+48) 81 524 16 32 E-mail: bok@onehd.pl Godziny pracy: 10.00-17.00

LUG LIGHT FACTORY Film promocyjny

Targi światło film promocyjny

Ciekawy film promocyjny z targów obrazujący doskonałe i nowoczesne oświetlenie produkowane przez firmę  LUG LIGHT FACTORY.
W warszawskiej hali Expo odbyły się targi Światło. Największa impreza targowa dla branży oświetlenia w Polsce. Film promocyjny przygotowywaliśmy dla jednego z producentów nowoczesnego oświetlenia LUG LIGHT FACTORY. Zadaniem naszym było zobrazowanie udziału firmy w targach, a także podkreślenie doskonałość i nowoczesność produktów.

Film promocyjny wersja skrócona

Film promocyjny realizacja film promocyjny realizacja

Miejsce realizacji: Warszawa, budynek Expo
Technika zdjęciowa: HDV
Ilość kamer: 1
System stabilizacji: Steadicam Pilot
Udźwiękowienie: mikroporty Sennheiser
Montaż: Aplle Mac Pro
Oprogramowanie: Apple Final Cut
Format kompresji: mpeg2, fullHD, mpeg4
Wersje językowe: polski, angielski
Materiał filmowy został zarejestrowany na kasetach cyfrowych HDV. Kamera jaka to rejestrowała to Sony Z1. Szczegółowe wytyczne dotyczące przebiegu wydarzenia otrzymaliśmy od organizatora. Naszym zadaniem było postępować zgodnie z oczekiwaniami tak aby scenariusz był zachowany. Podczas nagrania przekazywaliśmy nasze uwagi, które Klient akceptował i pozwalał nam je wdrażać. Materiał następnie został zgrany i rozpoczął się montaż na systemie Apple Final Cut. Zakres funkcjonalności tego zestawu pozwala nie tylko montować, ale także udźwiękawiać realizować korekcję barwną oraz dodawać efekty specjalne. Materiał ostateczny-emisyjny został przekazany Klientowi w postaci plików DVD oraz skompresowany do publikacji na stronach internetowych.