Szczegóły projektu

filmy promocyjne, postprodukcja wideo

Najnowsze realizacje

Oddział firmy

Adres: Lublin, ul. Zachodnia 1/30 Telefon : (+48) 722 340 340 Telefon biuro: (+48) 81 524 16 32 E-mail: bok@onehd.pl Godziny pracy: 10.00-17.00

Film promocyjny Inter 2014

FUNDACJA NA RZECZ NAUKI POLSKIEJ

W sobotę, 22 listopada 2014 r., odbył się finał konkursu popularyzatorskiego INTER 2014- powstał także film promocyjny. Przed finałem wszyscy finaliści uczestniczyli w dwudniowym szkoleniu z zakresu autoprezentacji. Stąd też uczestnicy otrzymali wielką „pigułkę” wiedzy od prawdziwego zawodowca z dziedziny wizerunku – Pana Mirosława Oczkosia. Z tych dwóch dni szkolenia powstał film promocyjny dokumentujący nie tylko zmagania uczestników z własnymi słabościami, ale także będący doskonała wizytówką programu Inter 2014.

Podczas tej realizacji organizator – Fundacja na Rzecz Nauki Polskiej – oddał głos młodym Naukowcom, którzy starali się o granty naukowe. Aby je otrzymać należy przekonać do swojego interdyscyplinarnego projektu Kapitułę. Finał Inter 2014 (film promocyjny) niebawem na naszych stronach internetowych.

Film promocyjny


Realizując ten film promocyjny spędziliśmy dwa dni podczas szkolenia jakie miało miejsce w Warszawie. Rejestrowaliśmy wszystko kamerami Canon C-100 wraz z zestawem stało ogniskowych obiektywów także marki Canon. Wykorzystaliśmy statywy, jazdę kamerową EdelKrone, steadicama. W trakcie przerw prosiliśmy uczestników o wypowiedzi do kamery. Z tak zgromadzonego materiału – było go całkiem sporo- wybraliśmy te momenty, które naszym zdaniem oddawały atmosferę szkolenia jaki i jego merytorykę. Tak powstały materiał poddaliśmy kolejnej weryfikacji przez osoby nie biorące udziału w projekcie i nie pracujące przy realizacjach filmowych- tym sposobem wytypowaliśmy właśnie te ujęcie, które można zobaczyć w powyższym filmie.