Szczegóły projektu

filmy promocyjne, postprodukcja wideo

Najnowsze realizacje

Oddział firmy

Adres: Lublin, ul. Zachodnia 1/30 Telefon : (+48) 722 340 340 Telefon biuro: (+48) 81 524 16 32 E-mail: bok@onehd.pl Godziny pracy: 10.00-17.00

Film korporacyjny

Schrack Seconet 

Z okazji 10-lecia firmy Schrack Seconet przygotowany został film korporacyjny – oparty na materiałach archiwalnych kierowany do struktur wewnętrznych Spółki, a także do jej Parterów Handlowych zlokalizowanych na terenie całego kraju. Celem filmu było przedstawienie historii Spółki na terenie Polski, podkreślenie wagi zespołu pracowników, a także zwrócenie uwagi na fakt iż bez zewnętrznej sieci detalicznej sieć ta nie mogłaby tak dynamicznie się rozwijać.

Film korporacyjny Schrack Seconet wersja skrócona

Film korporacyjny realizacja

Film został zrealizowany w technice DV CAM (725×576)  oraz technologii PAL. Materiał filmowy został zarejestrowany kamerą Sony PD 170 na typowych kasetach cyfrowych PAL DV Excellent.  Pozostałe elementy filmowe zostały dostarczone przez Klienta i osadzone w materiale finalnym w programie do postprodukcji. Cały proces montażu wideo został przeprowadzony w profesjonalnym programie Sony Vegas Pro. Po montażu zostały do filmu dodane efekty graficzne-animacje oraz zmieniona została kolorystyka filmu. Dzięki temu ten film korporacyjny zyskał na atrakcyjności.

Film korporacyjny ceny

Wszystko zależne jest od zawartości filmu- nakładów pracy jakie są poniesione na przygotowanie takiego filmu. Tak więc całość cennika opracowana jest na podstawie briefu jaki od Państwa otrzymujemy lub na podstawie naszych pytań. Powstały scenariusz wymaga akceptacji Klienta, a następnie powstają storyboardy i finalnie ruszamy do pracy podczas której jak najbardziej zachęcamy do udziału przedstawicieli Klienta- analogiczną zasadę przyjmujemy przy realizacji montażu filmowego i postprodukcji.