Szczegóły projektu

Klient: Orange
Status: Done
filmy promocyjne

Najnowsze realizacje

Oddział firmy

Adres: Lublin, ul. Zachodnia 1/30 Telefon : (+48) 722 340 340 Telefon biuro: (+48) 81 524 16 32 E-mail: bok@onehd.pl Godziny pracy: 10.00-17.00

Film korporacyjny

Program Rozwój z Orange

Realizowaliśmy film korporacyjny, którego zadaniem jest  promocja programu motywacyjno-rozwojowego „Rozwój z Orange” dedykowanego dla wszystkich pracowników sieci sprzedaży Orange – na co dzień pracujących w 950 autoryzowanych punktach sprzedaży – w sumie bagatela prawie 5000 osób :). Dla nich też opracowaliśmy koncepcję kreatywną komunikacji nowej odsłony Programu Rozwój z Orange.
Koncepcja zakładała „tizerowanie” odbiorców informacjami o długiej i ciekawej podróży Pomarańczowej Koperty zawierającej nowe zasady kolejnej edycji Programu Rozwój z Orange. Co tydzień wychodziła informacja do sieci sprzedaży z nowym filmem w który Pomarańczowa Koperta pokonywała kolejne przeszkody, które zatrzymywały ją w drodze do odbiorców.   W ostatni -czwarty- poniedziałek film dotarł do odbiorców i tego samego dnia w 950 punktach sprzedaży listonosz przyniósł pomarańczowe koperty, które tym samym inicjowały start kolejnej edycji Programu Rozwój z Orange.

UWAGA !
Jakość filmów została celowo obniżona.

Film korporacyjny Vol. 1

Film korporacyjny Vol. 2

Film korporacyjny Vol. 3

Film korporacyjny Vol. 4

Opracowując  ten film korporacyjny przyjęliśmy zasadę iż aktorami będą sami autorzy programu, a tym samym pracownicy firmy Orange. W przeciągu 8 dni powstały 4  filmy.

Film korporacyjny realizacja

Materiał został nagrany zgodnie z planowaną koncepcją z „ręki” przez jednego operatora w technice HD. Proces postprodukcji prowadziliśmy w programie Apple Final Cut Pro, a następnie całość została celowo skompresowana do niewielkich formatów celem umieszczenia filmu w intranecie. Pierwotny plan zakładał przesłanie 4 odcinków filmu korporacyjnego poprzez maila. Niemniej chcąc zachować jakość i pewien poziom zdecydowano się na publikację na stronach intranetowych.

Każdy z  4 filmów  “Pomarańczowa koperta” obrazuje kolejne etapy podróży Pomarańczowej Koperty zawierającej szczegóły/zasady drugiej odsłony Programu Rozwój z Orange. Mechanizm komunikacji przewidywał publikację filmów korporacyjnych na początku tylko w Warszawie w odstępach tygodniowych- następnie wraz z ostatnim filmem do wszystkich punktów sprzedaży dotarła Pomarańczowa Koperta- odsłaniająca nowe zasady Programu. Zapraszamy do zapoznania się z dość ciekawym pomysłem kreatywnym – według naszej oceny. Niemniej liczy się to iż zaangażowała się naprawdę spora grupa uczestników.