Szczegóły projektu

filmy promocyjne

Najnowsze realizacje

Oddział firmy

Adres: Lublin, ul. Zachodnia 1/30 Telefon : (+48) 722 340 340 Telefon biuro: (+48) 81 524 16 32 E-mail: bok@onehd.pl Godziny pracy: 10.00-17.00

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie to nowoczesny ośrodek specjalizujący się w leczeniu schorzeń i rehabilitacji narządu ruchu, rehabilitacji kręgosłupa, rehabilitacji neurologicznej oraz w operacjach ortopedycznych i chirurgii kręgosłupa. Oferuje szeroki wachlarz usług, dzięki czemu w jednym miejscu, w sprawny sposób i w krótkim czasie pacjent może wykonać niezbędne badania, skorzystać ze specjalistycznych porad lekarskich oraz z pełnego cyklu leczenia dostosowanego do indywidualnych potrzeb.  Przygotowaliśmy film promocyjny w którym zawarliśmy wszystkie atuty tej lokalizacji. Staraliśmy się przedstawić nie tylko słownie, ale i w postaci obrazów w czym się specjalizuje ta instytucja.

Podczas prac nad tym filmem promocyjno-informacyjnym skorzystaliśmy z dwóch kamer Canon C-100 wraz z rekorderem Atomos 4:2:2. Na miejscu oświetlaliśmy plan panelami LED firmy Akurat oraz używaliśmy urządzeń do stabilizacji obrazu. Montaż przeprowadzony został na stacji postprodukcyjnej Sony Vegas Pro oraz na oprogramowaniu Adobe After Effect.