Live streaming wynajem Warszawa

ZAPLECZE TECHNICZNE LIVE STREAMING

transmisje na żywo ATEM1

Mikser wideo

dysonujemy zestawem live streaming- mikserem cyfrowym firmy Blackmagic składającym się z następujących elementów :
– Mikser Blackmagic ATEM 2 M/E
– Nagrywarką Blackmagic Hyper Deck Studio
– Monitorami produkcyjny Blackmagic Smart Scope Duo
– Monitorem podglądowym Blackmagic Smart View
– Konwerterami światłowodowymi
– Panelem Blackmagic ATEM Broadcast Panel
– Urządzeniami do kodowania obrazu – encodery Teradek Slice, Teradek Cube, Teradek Vidiu
– Dedykowanym komputerem tylko do realizacji obrazu-napisy, podpisy, animacje, filmy
Zestaw ten dodatkowo wyposażony jest w zestaw kabli światłowodowych – każdy długości co najmniej 200m , dodatkowymi urządzeniami do skalowania obrazu. Zaletą tego zestawu jest szybka mobilność i możliwość rozpoczęcia pracy praktycznie w przeciągu 20 minut. Zaletą nagrywarki Hyper Deck Studio jest jakość rejestrowanych materiałów, która zdecydowanie różni się od kompresji wykonanej przez typowe nagranie przez kamery.


live streaming teradek vidiu

Transmisja bez komputera

Nowoczesne urządzenie służące do kodowania sygnału wideo podczas live streaming. Transmisje na żywo realizowane z wykorzystaniem tego rozwiązania charakteryzują się ponadprzeciętną jakością obrazu.


Telemost teradek cubeTelemost realizacja

Teradek Cube zapewnia nam wysokiej jakości realizację transmisji na żywo zwanej telemostem. Tego typu rozwiązanie nadaje się idealnie do stworzenia połączenia pomiędzy dwoma punktami na świecie – point to point connection. Osiągamy opóźnienie rzędu 1.5 sekundy.

 


Bezprzewodowa transmisja obrazuBezprzewodowa transmisja HD

Teradek Bolt Pro HDMI  zapewnia transmisję obrazu w jakość HD i przestrzenni barwnej 4:2:2 bez opóźnień na odległość do 100m. Jakość obrazu jest oszałamiająca. Doskonałe narzędzie wszędzie tam gdzie połączenie kablowe nie wchodzi w grę lub jego instalacja jest czasochłonna.


TelemostMonitory na kamerowe z systemem TALLY

Lilliput 663/S2 nowoczesne monitory IPS posiadające aktywny system Tally jak i wejścia i wyjścia SDI, zapewniają doskonałe środowisko pracy, idealne do ręcznego ostrzenia przy równoczesnej możliwości obserwowania wielu parametrów obrazu. Dysponujemy bezprzewodowym systemem TALLY


Wersje językowe w transmisji na żywo Mikser dźwięku

Dysponujemy w pełni profesjonalnym wielokanałowym mikserem dźwięku Behringer Xenyx zapewniającym możliwość prowadzenia niezależnie miksów dźwięku. Mikser ten wykorzystujemy do realizacji transmisji na żywo z kilkoma ścieżkami dźwiękowymi. Oznacza to że jedna transmisja internetowa może być nadawana w kilku językach jednocześnie.


Interkom Motorola Łączność pomiędzy realizatorem, a operatorami. 

Podczas realizacji wykorzystujemy interkomy firmy Motorola, zapewniające łączność, pomiędzy realizatorem transmisji internetowej, a operatorami kamer. Wykorzystujemy urządzenia Motorola CP040 wraz z doskonałymi oryginalnymi słuchawkami pozwalającymi na bezproblemową pracę nawet bardzo głośnym środowisku – np. koncerty rockowe.

FacebookTwitter

admin Wrzesień 20, 2012 Bez kategorii

Comments are closed.