Filmowanie pokazów mody

REALIZACJE Z EVENTÓW

filmowanie pokazów modyW ofercie naszej proponujemy usługę filmy promocyjne – filmowanie pokazów mody. Wykonany przez nas reportaż nie tylko przedstawiały to co się dzieje na wybiegu, ale także cały proces przygotowania modelek – backstage, a także może być reportażem z pokazów mody.

 

NAGRANIE, MONTAŻ, TRANSMISJA NA ŻYWO;

Niejednokrotnie podczas realizacji transmitowaliśmy sygnał na żywo z kamer miksowany był on na ekrany lcd czy telebimy rozstawione na sali w której odbywał się event.  Dysponujemy nie tylko kamerami, które pozwalają na realizować reportaże z pokazów mody w jakości FullHD, ale także zapleczem technicznym niezbędnym do przeprowadzenia internetowej transmisji na żywo lub transmisji obrazu na telebimy.

OFERTA REPORTAŻ FILMOWY

1. Dysponujemy kamery HD (1920×1080) Sony XDCAM
2. Zapewniamy oddzielną rejestrację dźwięku
3. Montaż video przeprowadzimy zgodnie z sugestiami Klienta
4. Przygotujemy wstęp (czołówkę), animację
5. W naszym studio muzycznym przygotujemy doskonałe udźwiękowienie
6. Jesteśmy gotowi przygotować animacje, napisy, plansze informacyjne
7.  Wykonamy autoring DVD/BL
8. W trakcie pokazu mody możemy prowadzić transmisję internetową  tego co dzieje się na scenie.


Filmowanie pokazów mody
                    przykładowe realizacje CENY

Chcemy realizować zlecenia dla Państwa na odpowiednim poziomie. Stąd też cena wyjściowa  za filowanie pokazów mody  nie może być określona bez dodatkowych informacji, takich jak miejsce realizacji, czas pracy ekipy, ilość kamer, proces montażu. Dlatego też proszę o kontakt z nami przygotujemy wycenę indywidualną. Jesteśmy bardzo otwarci na Państwa sugestie oraz ogromnie elastyczni we współpracy, przy tym terminowi. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty 🙂