Ekrany LCD

ZAPLECZE TECHNICZNE 

Dysponujemy ekranami LCD 32″, 37″ i 42″, pracującymi w jakości FullHD. Każdy ekran wyposażony jest w estetyczny stand na którym oprócz ekranu może być zamocowany odtwarzacz DVD lub  bezprzewodowy system łączności, pozwlający na prezentację materiałów wideo i foto bez konieczności rozkładania kabli. O systemie bezprzewodowej transmisji możecie przeczytać pod tym linkiem, natomiast informacje dotyczące wynajmu telewizorów LCD 

wynajem telewizorow lcd 195x300 Ekrany LCD

Rozmiary jakie posiadamy to 32″, 37″ monitorów LCD oraz 42″ telewizorów plazmowych. Monitory LCD 37″ są urządzeniami, które mogą pracować w jakości Full HD.

Instalacja plazm następuję poprzez naszą ekipę techniczną. Sprzęt jest wnoszony ustawiany na solidnych stojakach gwarantujących bezpieczeństwo użytkowania. Podłączone jest zasilanie, ekran jest oczyszczany i konfigurowany do wnętrza w jakim stoi (jasność,kontrast).

Wyświetlane informacje na ekranie ustalane są z Klientem i może się to odbywać poprzez podłączenie do TV odtwarzacza DVD lub BlueRay- w tym przypadku wyświetlany jest na każdym ekranie inny obraz lub ekrany mogą zostać spięte w sieć i pokazywać w tym samym momencie ten sam obraz z DVD, kamer wideo, komputera.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej specjalnej oferty promocyjnej, tylko w najbliższych dniach tak niskie ceny wynajmu. Szukasz wynajem telewizorów – dobrze trafiłeś. Doskonałe matryce LCD/plazmy najlepszych światowych marek, bez których nie powinna się odbyć żadna konferencja, seminarium czy event. Prowadzimy wynajem telewizorów lcd icon smile Ekrany LCD . Prowadzimy także wynajem telewizorów LCD

wynajem telewizorow 32cale 300x217 Ekrany LCD

 

oferta wynajmu telewizorow 32 cale Ekrany LCD

Cennik wynajmu telewizorów 32 cale

wynajem monitorow lcd 37 cali e1354917224443 Ekrany LCD

oferta37 cali Ekrany LCD

Cennik wynajmu monitorów LCD 37 cali

wynajem telebimow warszawa e1354917895563 Ekrany LCD


wynajem telewizorów

Wynajem telebimow 42 cale oferta Ekrany LCD

Wynajem telebimów 42 cale Warszawa oferta

FacebookTwitterMore...

admin Wrzesień 20, 2012 Bez kategorii