Dźwięk w filmach

ZAPLECZE TECHNICZNE 

Mikroporty Sennheiser_Evolution_100_G3_EWMikroporty Sennheiser Evolution 100 G3 EW
Profesjonalny bezprzewodowy zestaw mikrofonowy firmy Sennheiser model EW 112 P G3. Zestaw zawiera: miniaturowy nadajnik i odbiornik (typu kieszonkowego),mikrofon miniaturowy typu klip o charakterystyce dookólnej ME 2.
Dysponujemy 4 zestawami Sennheiser Evolution G3


Rekorder zoom H6Rekorder Zoom H4n
Cyfrowy zoom H4n to urządzenie służące do nagrywania dźwięków pochodzących z różnych źródeł. Dedykowany przede wszystkim wystąpieniom publicznym, prelekcjom i wszelkiej maści konferencjom.
Dysponujemy 4 rekorderami Zoom H6


rekorder zoom h2Rekorder Zoom H2
Przenośny rejestrator umożliwia rejestrację dźwięku na bardzo wysokim poziomie, w porównaniu do innych rejestratorów, w tej klasie urządzeń. Mały, poręczny wygodny do pracy w terenie 🙂 pomimo iż jest naprawdę niepozorny.
Dysponujemy 2 rekorderami Zoom H2


rode NTG3Mikrofon Rode NTG3
Najnowszy super-kardioidalny shotgun NTG-3 dedykowanym dla broadcastu oraz do zastosowań filmowych, który zapewni bezkompromisową jakość dźwięku niezależnie od warunków pracy.
Dysponujemy 3 mikrofonami Rode NTG 3


rode NTG2Mikrofon Rode NTG2
Mikrofon kierunkowy (shotgun) do zastosowań filmowych, radiowych i TV. Lekki, pojemnościowy mikrofon z zasilaniem bateryjnym lub Phantom.
Dysponujemy 3 mikrofonami Rode NTG 2


Mikrofon sennheiser 815sMikrofon Sennheiser 815s
Mikrofon kardioidalny oferujący dobrą jakość dźwięku. Wyposażony jest w sztywną, metalową obudowę, zapewnia dobre tłumienie szumów mechanicznych oraz znakomitą odporność na sprzężenie akustyczne oraz przesłuch między ścieżkam
Dysponujemy 3 mikrofonami  Sennheiser 815s


Mikrofon sennheiser 815sNadajnik Sennheiser SKP 100
Nadajnik plug-on Sennheiser SKP 100 G3. Umożliwia przekształcenie mikrofonu przewodowego do sieci bezprzewodowej. Działa na tych samych częstotliwościach co odbiornik, który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania całości systemu.
Dysponujemy 4 nadajnikami Sennheiser SKP 100


Tyczka RodeTyczka Rode BoomPole
Precyzyjna, 3-metrowa tyczka mikrofonowa wykonana z wysokiej jakości aluminium i zaprojektowana pod kątem współpracy z mikrofonami typu shotgun.
Dysponujemy 1 tyczką Rode BoomPole

FacebookTwitter

admin wrzesień 20, 2012 Bez kategorii

Comments are closed.