TEATR POLSKI WARSZAWA

Animacje w filmach

Jedną z naszych ostatnich realizacji są animacje w filmach przygotowanych dla Teatru Polskiego w związku ze 100 rocznicą ich istnienia.

Z okazji roku obchodów Jubileuszu 100-lecia powstania Teatru Polskiego im. Arnolda Szyfmana w Warszawie odbyło się spotkanie podczas, którego organizatorzy starali się  przybliżyć wszystkim widzom i przyjaciołom naszego Teatru sylwetki osób, które związane były z Teatrem Polskim, zarówno aktorów, dyrektorów, reżyserów, scenografów, jak i pracowników poszczególnych pracowni teatralnych i administracji. Na bazie zebranych materiałów, w dużej mierze zdjęć, drobnych filmów przygotowaliśmy animację filmową, która przedstawiała 100 lat historii.
Animacje w filmach przygotowanych dla Teatru Polskiego w Warszawie, zaczęliśmy od opracowania linii czasu, zegara odmierzającego czas i informującego widza w których latach dane wydarzenia miały miejsce. Następnie z otrzymanych materiałów, starliśmy się ułożyć historię, która powinna zaciekawić widza.

ANIMACJE W FILMACH ZEGAR

No właśnie wszystko zaczęło się od zegara, a następnie zrobiliśmy kolejne kroki, zbliżające już nas do materiału finalnego. Bardzo często przygotowujemy animacje do filmów, dość często korzystamy z oprogramowania dedykowanego tego typu pracy czyli Adobe After Effect.  I cóż miało nam wyjść coś stonowanego, poważnego, rzetelnie pokazującego historię Teatru Polskiego- oceńcie sami i pamiętajcie proszę, że charakter tego filmu miał być inny…

ANIMACJE W FILMACH MONTAŻ FINALNY

Comments are closed.